خانه / آموزش زبان انگلیسی / دانلود دیکشنری تصویری کودکان Nelson picture dictionary

دانلود دیکشنری تصویری کودکان Nelson picture dictionary

خب حالا وقتشه یه دیکشنری زیبا و تصویری رو به شما معرفی کنیم. بچه ها و حتی بزرگتر ها حاظه تصوری بسیار قدرتمندی دارن و ثابت شده که حافظه تصویری همیشه از حافظه نوشتاری قوی تر و ماندگار تر بوده. بخاطر همین هم دیکشنری های تصویری تولید شدن و برای آموزش لغات ازشون استفاده میشه. بخصوص بر بچه ها که به زبان اول هم تسلط خاصی ندارن. امروز هم دیکشنری تصویری کودکان Nelson picture dictionary رو براتون آماده کردیم.

پدر مادرای عزیز این دیکشنری تصویری کودکان با فرمت PDF آماده شده و پر از تصاویر جذاب و کلمات مهم برای یاد دادن به بچه هاست. البته یادتون نره این کتاب الکترونیک رو باید با کودک کار کنید و کودک به تنهایی نمی تونه ازش استفاده کنه. هرچند در سنین نوجوانی فرزندتون می تونه به تنهایی هم از این کتاب خوب استفاده کنه.

اما لازمه بگم که تعداد صفحات این دیکشنری ۸۳ هست و محتوای بخش های مختلف اون مثل حروف الفبا ، رنگ ها ، حیوانات ، شغل ها ، مکان ها ، حرفو متضاد ، موقعیت ها و … رو می تونید داخل دو تصویر آخر مشاهده کنید.

دانلود دیکشنری تصویری کودکان Nelson picture dictionary
دانلود دیکشنری تصویری کودکان Nelson picture dictionar

دانلود دیکشنری تصویری کودکان Nelson picture dictionary

شما می تونید دیکشنری تصویری کودکان Nelson picture dictionary رو با لینک مستقیم و رایگان از بخش کودک وبسایت آموزش زبان لنگ لرن دانلود کنید.

دانلود دیکشنری تصویری کودکان Nelson picture dictionary با حجم ۲۲ مگابایت

یک دیدگاه

  1. دستتون درد نکنه همه آهنگ ها مخصوصا Goodbay عالین
    مرسی

    مدیر سایت: خواهش می کنم دوست عزیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *