خانه / آموزش زبان آلمانی / دانلود کتاب یادگیری زبان آلمانی با داستان ها Learn German with Stories

دانلود کتاب یادگیری زبان آلمانی با داستان ها Learn German with Stories

خواندن داستان و یادگیری تواما یک زبان به وسیله این فعالیت یکی از شیوه ها جذاب یادگیری و آموزش در بین زبان آموزان شناخته می شود. این شیوه در ارتباط با برخی زبان هایی به دلیل کم بودن منابع در این زمینه جذابیت بیشتری دارد کتاب یادگیری زبان آلمانی با داستان ها Learn German with Stories می تواند برای علاقمندان یادگیری زبان آلمانی به این شیوه بسیار مثمر ثمر باشد.

کتاب یادگیری زبان آلمانی با داستان ها Learn German with Stories در حقیقت مجموعه ای است از ۱۰ داستان های کوتاه آلمانی و به شما کمک می کند تا بتوانید لغات و واژگان در هم آمیخته ای که فراگرفته اید را در جمله دیده و با کاربرد آنها آشنا شوید.

کتاب یادگیری زبان آلمانی با داستان ها
کتاب یادگیری زبان آلمانی با داستان ها

همچنین در کتاب یادگیری زبان آلمانی با داستان ها Learn German with Stories با ساختار جمله و برخی از فواعد دستور زبان آلمانی به سادگی آشنا خواهید شد. این کتاب جذاب حتی می تواند برای مبتدیان این زبان با دانش عومی از زبان آلمانی مفید باشد.

دانلود کتاب یادگیری زبان آلمانی با داستان ها

برای دانلود این کتاب شگفت انگیز بر روی لینک زیر کلیک کنید و آن را به رایگان از وبسایت آموزش و گسترش زبان لنگ لرن دریافت کنید.

لینک دانلود کتاب یادگیری زبان آلمانی با داستان ها با حجم ۹۰۰ کیلوبایت

۳ دیدگاه ها

 1. اگر مجموعه توپ که احتیاج به کلاس نداشته باشه و جامع باشه برای شروع خوندن زبان المانی دارید لینک خرید و به من ایمیل کنید
  ممنون

 2. سلام
  خیلی ممنون کتاب خیلی خوبیه‌ ولی کاش فایل های صوتیش رو هم میذاشتید

  پشتیبانی: در صورتی که پیداش کنیم حتما اضافه می کنیم. ممنون.

 3. سلام
  اگه میخاین آلمانی رو یاد بگیرید تا صحبت کنید بهترین چیز آلمانی پیمزلره اگه انگلیسی بلد باشین در غیر اینصورت آلمانی نصرت که همون ترجمه پیمزلر به فارسیه.

  پشتیبانی: ممنون از پیشنهادتون. ما هم دوره پیمزلر رو تایید می کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *