سه شنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان انگلیسی / دانلود کتاب و فایل های صوتی واژگان برای آیلتس Collins Vocabulary for IELTS

دانلود کتاب و فایل های صوتی واژگان برای آیلتس Collins Vocabulary for IELTS

کتاب و فایل های صوتی واژگان برای آیلتس Collins Vocabulary for IELTS به شما کمک می کند تا واژگان خود را برای آمادگی آزمون IELTS بهبود بخشید. شما می توانید این کتاب را به عنوان مکمل برای آماده سازی آزمون IELTS استفاده کنید. این کتاب مناسب زبان آموزانی است که سطح نمره آیلتس آنها ۵ یا ۵٫۵ است.

کتاب و فایل های صوتی واژگان برای آیلتس Collins Vocabulary for IELTS چهار مهارت آزمون: گوش دادن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن را شامل می شود در هر بخش، شما با تمریناتی که از روی آزمون واقعی IELTS مدل شده است آشنا می شوید. هر بخش همچنین شامل فعالیتی است که به شما در توسعه گام به گام، دانش و مهارت لغوی و لغات ضروری این آزمون کمک می کند. کتاب و فایل های صوتی واژگان برای آیلتس Collins Vocabulary for IELTS همچنین با این کار شما را با نحوی آزمون آیلتس آشنا می سازد.

این کتاب به ۲۰ درس تقسیم شده است. دروس ۱ الی ۹  واژگان را پوشش می دهد که اغلب در امتحان آیلتس می آید، از جمله سلامت و آموزش و پرورش. دروس ۱۱ الی ۱۹ کلمات را پوشش می دهد که کارکردهای عمومی لغات، مانند توصیف مشکلات و راه حل آنها را شامل می شود. درس ۱۰ و ۲۰ تمرین مرور دروس گذشته را شامل می شود. بخش ۱۰ اصلاح واژگان و مهارت های تحت پوشش در دروس ۱ الی ۹، و بخش ۲۰ اصلاح واژگان و مهارت تحت پوشش در دروس ۱۱ الی ۱۹ را در بردارد . همه این ۲۰ درس به شما کمک کند تا مهارت های مانند تفسیر و کار کرد کلمات در چهارچوب های نا آشنا را فرا گیرید.

نکته مهم این است که هر کدام از دروس این کتاب به صورت یک واحد مستقل است و شما می توانید از آنها به صورت مجزا و جداگانه نیز استفاده کنید.

کتاب و فایل های صوتی واژگان برای آیلتس Collins Vocabulary for IELTS
کتاب و فایل های صوتی واژگان برای آیلتس Collins Vocabulary for IELTS

دانلود کتاب و فایل های صوتی واژگان برای آیلتس

لینک دانلود کتاب و فایل های صوتی واژگان برای آیلتس با حجم ۴۵٫۵ مگابایت

 

۲ دیدگاه ها

 1. سلام

  پسورد خراب است
  فایل را باز نمی کند.

  لطفا درست کنید هر چه زودتر

  ممنون

  مدیر سایت: پسورد برسی شد و مشکلی نداشت. خواهش می کنم با دقت بیشتری و با توجه به قرار گرفتن کیبورد در حالت انگلیسی و خاموش بودن دکمه caps lock پسورد را وارد کنید. موفق باشید.

 2. سلام پسورد خراب است بیشتر دقت کنید

  مدیر سایت: فایل همین الان به خطار شما هم دوباره دانلود و پسورد آن بررسی شد و هیچ مشکلی نداشت. خواهشمند است با دقت بیشتری وارد کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *