سه شنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان انگلیسی / دانلود کتاب و فایل های صوتی آموزش لغات آیلتس Cambridge Vocabulary for IELTS

دانلود کتاب و فایل های صوتی آموزش لغات آیلتس Cambridge Vocabulary for IELTS

کتاب و فایل های صوتی آموزش لغات آیلتس Cambridge Vocabulary for IELTS یکی از منابعی است که به طور تخصصی بر روی آموزش لغات برای آزمون بین المللی آیلتس تمرکز دارد. در این مجموعه ارزشمند لغات مفید و لازم را برای اینکه زبان آموز بتواند به وسیله آن در آزمون آیلتس موفق شود وجود دارد.

کتاب و فایل های صوتی آموزش لغات آیلتس Cambridge Vocabulary for IELTS سعی دارد دایره لغات را در شما تقویت کند و برای آموزش لغات مختلف از شیوه شنیداری استفاده کرده است. یعنی زبان آموز به وسیله گوش دادن می تواند لغات جدید را بیاموزد. این مجموعه همچنین این لغات مهم و اساسی را در جملات مختلف به کاربرده تا شما بتوانید معنی واژه مورد نظر را از طریق قرار گرفتن آن در جمله فرا گیرید.

کتاب و فایل های صوتی آموزش لغات آیلتس
کتاب و فایل های صوتی آموزش لغات آیلتس

این شیوه باعث می شود یادگیری با سرعت بیشتر و با دوام تر باشد. قسمت هایی از کتاب فوق نیز حاوی فایل صوتی است. این قسمت ها با علامت مشخص شده است یعنی زبان آموز آن بخش از کتاب را باید همراه با فایل های صوتی گوش دهد.

دانلود کتاب و فایل های صوتی آموزش لغات آیلتس

برای دانلود مجموعه ارزشمند و کاربردی کتاب و فایل های صوتی آموزش لغات آیلتس Cambridge Vocabulary for IELTS بر روی لینک زیر کلیک کنید تا به طور مستقیم آن را از وبسیات آموزش و گستشر زبان های خارجی لنگ لرن دانلود نمایید. لازم به یادآوری است که فایل دانلود شده به صورت فشرده است و برای استفاده باید آن را به وسیله پسوردی که زیر همین مطلب نوشته شده است از حالت فشرده خارج کنید.

لینک دانلود کتاب و فایل های صوتی آموزش لغات آیلتس با حجم ۱۱۰ مگابایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *