سه شنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان فرانسه / دانلود کتاب و فایل های صوتی آموزش زبان فرانسه French on Location

دانلود کتاب و فایل های صوتی آموزش زبان فرانسه French on Location

در این پست مجموعه ای تحت عنوان کتاب و فایل های صوتی آموزش زبان فرانسه French on Location را جهت دانلود رایگان در اختیار شما قرار داده ایم. این مجموعه ارزشمند از دو بخش کتاب با فرمت PDF و فایل های صوتی با فرمت MP3 تشکیل شده است.

کتاب مجموعه کتاب و فایل های صوتی آموزش زبان فرانسه French on Location در حقیقت تاکید بر روی مکالمات فرانسوی در مکان ها و موقعیت های مختلف دارد. این کتاب ۵۰ صفحه ای مجموعه ای است از مکالمات روزمره که ممکن است در موقعیت های مختلف استفاده شود. این مجموعه مناسب افرادی است که قصد سفر به کشورهای فرانسوی زبان را دارند و می خواهند مکالمات این زبان را به سرعت فرا گیرند.

کتاب و فایل های صوتی آموزش زبان فرانسه French on Location
کتاب و فایل های صوتی آموزش زبان فرانسه French on Location

فایل های صوتی این مجموعه نیز این مکالمات را برایتان تلفظ کرده تا بتوانید لهجه درست را نیز فرا گیرید. نکته قابل توجه در مورد مجموعه کتاب و فایل های صوتی آموزش زبان فرانسه French on Location ارائه همان جملات و مکالمات در مقابل هر جمله به زبان انگلیسی است.

در انتهای کتاب این مجموعه لیستی از لغاتی که در کتاب آمده به همراه معنی انگلیسی آنها وجود دارد که می توانید به عنوان یک گلسوری فرانسوی به انگلیسی و برعکس استفاده کنید.

دانلود کتاب و فایل های صوتی آموزش زبان فرانسه French on Location

برای دانلود رایگان مجموعه کتاب و فایل های صوتی آموزش زبان فرانسه French on Location بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود کتاب و فایل های صوتی آموزش زبان فرانسه French on Location با حجم ۳۸٫۴ مگابایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *