جمعه , ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان اسپانیایی / دانلود کتاب مرجع کامل آموزش گرامر زبان اسپانیایی

دانلود کتاب مرجع کامل آموزش گرامر زبان اسپانیایی

گرامر بخش مهمی از هر زبان را تشکیل می دهد در همین راستا نیز کتاب مرجع کامل آموزش گرامر زبان اسپانیایی Complete Spanish Grammar را از سری معتبر Practice Makes Perfect به شما معرفی می کنیم. در این کتاب ۳۸۶ صفحه ای به طور اخص به موضوع گرامر پرداخته شده است. در کتاب مرجع کامل آموزش گرامر زبان اسپانیایی Complete Spanish Grammar 26 مرحله را خواهید دید که در هر مرحله به یکی از موضوعات و قواعد دستوری زبان اسپانیایی پرداخته شده است.
از نکات جالب توجه در کتاب مرجع کامل آموزش گرامر زبان اسپانیایی Complete Spanish Grammar می توان به این مسئله اشاره کرد که آموزش گرامر در این کتاب به صورت پله به پله و مرحله ای انجام می گیرد یعنی زبان آموز از درس اول با موضوعات ساده شروع کرده و در دروس انتهایی به موضوعات پیشرفته در زمینه گرامر زبان اسپانیایی خواهد رسید. وجود تمارین مختلف در پایان هر فصل وجه تمایز کتاب مرجع کامل آموزش گرامر زبان اسپانیایی Complete Spanish Grammar با سایر منابع آموزش گرامر زبان اسپانیایی می باشد.
از قسمت های مهم کتاب مرجع کامل آموزش گرامر زبان اسپانیایی Complete Spanish Grammar قسمت جدول لغات است که سعی شده در آن گرامرهای موجود که بر روی لغات تاثیر می گذارند مانند صفت، ضمایر و … را تشریح کند. زبان پایه این کتاب ارزشمند به مانند سایر کتب معتبر، انگلیسی می باشد.

دانلود کتاب مرجع کامل آموزش گرامر زبان اسپانیایی
دانلود کتاب مرجع کامل آموزش گرامر زبان اسپانیایی

دانلود کتاب مرجع کامل آموزش گرامر زبان اسپانیایی

همکاران بخش تولید محتوای وبسایت آموزش و گسترش زبان لنگ لرن برای رفاه حال شما زبان آموزان لینک دانلود مستقیم و رایگان زیر را جهت دانلود کتاب مرجع کامل آموزش گرامر زبان اسپانیایی Complete Spanish Grammar قرار داده اند. تنها کافی است یک کلیک بر روی لینک زیر کرده تا فایل پی دی اف کتاب مرجع کامل آموزش گرامر زبان اسپانیایی Complete Spanish Grammar ارزشمند در اختیار شما قرار گیرد.

لینک دانلود کتاب مرجع کامل آموزش گرامر زبان اسپانیایی با حجم ۴ مگابایت

 

۲ دیدگاه ها

  1. با سلام. امکان دانلود وجود ندارد. لطفا لینک دانلود را بررسی بفرمایید.
    با تشکر

    مدیر سایت: با سلام و احترام و تشکر از اطلاع رسانی شما. لینک دانلود اصلاح شد. می توانید دانلود فرمایید.

  2. سلام.رمز فایل های زبان اسپانیایی چیه؟چند تا کتاب دستور زبان دانلود کردم ولی نیاز به رمز داره.ممنون

    مدیر سایت: رمز تمامی فایل ها زیر لینک دانلود نوشته شده و همان آدرس سایت است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *