سه شنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان انگلیسی / دانلود کتاب مدل‌سازی و ارزیابی دانش واژگان انگلیسی Modelling and Assessing Vocabulary Knowledge

دانلود کتاب مدل‌سازی و ارزیابی دانش واژگان انگلیسی Modelling and Assessing Vocabulary Knowledge

واژگان بخش عمده و مهمی را در یادگیری و دانش زبان دارند. به طوری که با گستردگی این مهارت در شما قدرت پاسخگویی افزایش پیدا کرده و مهارت های دیگر بستری را پیدا خواهند کرد که به خوبی بتوانند رشد کنند اما چگونه دانش زبانی خود را ارزیابی کنیم. در این پست کتاب مدل‌سازی و ارزیابی دانش واژگان انگلیسی Modelling and Assessing Vocabulary Knowledge را که به همین منظور طراحی شده است، معرفی خواهیم کرد.

کتاب مدل‌سازی و ارزیابی دانش واژگان انگلیسی Modelling and Assessing Vocabulary Knowledge در سال ۲۰۰۷ توسط انتشارات دانشگاه کمبریج Cambridge University Press منتشر شده است. این کتاب الکترونیک در حقیقت به بررسی رویکردهای جدید در پژوهش و ارزیابی واژگان اشاره داشته و آنها معرفی می کند.

کتاب مدل‌سازی و ارزیابی دانش واژگان انگلیسی
کتاب مدل‌سازی و ارزیابی دانش واژگان انگلیسی

کتاب مدل‌سازی و ارزیابی دانش واژگان انگلیسی Modelling and Assessing Vocabulary Knowledge از جمله منابع تخصصی زبان انگلیسی است و مطالعه آن برای افرادی با سطح زبان عالی مانند اساتید آموزش زبان انگلیسی و یا دانشجویان این رشته مناسب است.

دانلود کتاب مدل‌سازی و ارزیابی دانش واژگان انگلیسی

برای دانلود فایل الکترونیکی با فرمت PDF کتاب مدل‌سازی و ارزیابی دانش واژگان انگلیسی Modelling and Assessing Vocabulary Knowledge بر روی لینک زیذ کلیک کنید.

لینک دانلود کتاب مدل‌سازی و ارزیابی دانش واژگان انگلیسی با حجم ۲۳ مگابایت

۲ دیدگاه ها

  1. با سلام. لطفا لینک دانلود را به صورت معمول نمایش بدید. این حرکت از سایت خوبی مثه شما بعید بود. تکلیف کسایی که تو شبکه های اجتماعی عضو نیستن چیه؟!

    پشتیبانی: این کار به صورت موقتی و فقط روی ۵ درصد کل لینک های سایت انجام میشه و خب این رو هم بزارید به حساب حمایت معنوی شما از ما و همین حمایت هاست که منجر به ادامه حرکت ما میشه. ممنون از شما.

  2. مشکل عمده کار من درارتباط بافضای مجازی و گشت وگذار در اینترنت تنهاترجمه تحت الفظی کلمات نیست . بلکه ترجمه .
    کلمات مرکب واصطلاحات وجملات مرکب متشکل از چند کلمه میباشد که در این دیکشنری های معمولی لاجرم کلمات متشکله جمله های مرکب تک تک معنی میشوند ووقتی که کنارهم میچینیم معنی واقعی خودشون را از دست میدهند!آیا این دیکشنیری ها این مشکل مارا میتوانند حل کنند یا خیر ؟جهانبخش متشکر منتظر جواب شما هستم

    پشتیبانی: شما باید به دنبال دیکشنری اصطلاحات انگلیسی باشید. این منبع برای منظور شما زیاد مناسب نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *