دوشنبه , ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان اسپانیایی / دانلود کتاب عبارات اسپانیایی برای معلمان The Essential Spanish Phrase Book for Teachers

دانلود کتاب عبارات اسپانیایی برای معلمان The Essential Spanish Phrase Book for Teachers

کتاب عبارات اسپانیایی برای معلمان The Essential Spanish Phrase Book for Teachers در حقیقت یک راهنمای کامل و جامع برای معلمان، دانش آموزان و خانواده هایی است که در کشورهای اسپانیایی زبان مشغول به تحصیل و یا کار هستند، می باشد. این کتاب ارزشمند یک راهنمایی سریع از عبارت های اسپانیایی است که در این موقعیت های به وجود می آیند.

کتاب عبارات اسپانیایی برای معلمان The Essential Spanish Phrase Book for Teachers
کتاب عبارات اسپانیایی برای معلمان The Essential Spanish Phrase Book for Teachers

در کتاب عبارات اسپانیایی برای معلمان The Essential Spanish Phrase Book for Teachers عبارات اسپانیایی برای ۳ موقعیت اصلی در مدرسه، در خانه و در ارتباط با خانواده به زبان انگلیسی برگردان شده اند. از ویژگی های کتاب عبارات اسپانیایی برای معلمان The Essential Spanish Phrase Book for Teachers می توان به دارار بودن جداول ترجمه انگلیسی-اسپانایی، اصطلاحات،‌ هم‌ریشه‌ها (کلماتی که در هر دو زبان از جهت املایی و تلفظ بسیار مشابه هستند) و واژگان مربوط به موضوعات مختلف که اغلب در مدرسه رخ می‌دهند؛ اشاره کرد.

این کتاب در سال ۲۰۰۸ به چاپ رسیده و در فرمت PDF در ۶۴ صفحه تدوین شده است.

دانلود کتاب عبارات اسپانیایی برای معلمان

برای دانلود نسخه الکترونیکی کتاب عبارات اسپانیایی برای معلمان The Essential Spanish Phrase Book for Teachers بر روی لینک نارنجی رنگ زیر کلیک کنید و آن را به صورت رایگان دانلود نمایید.

ینک دانلود کتاب عبارات اسپانیایی برای معلمان با حجم ۷۰۰ کیلوبایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *