سه شنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان آلمانی / دانلود کتاب ضمایر و حروف اضافی زبان آلمانی German Pronouns and Prepositions

دانلود کتاب ضمایر و حروف اضافی زبان آلمانی German Pronouns and Prepositions

دو بخش اصلی در زبان آلمانی ضمایر و حروف اضافی است زیرا دانستن این بخش مهم و اساس به شما کمک می کند تا بتوانید زبان آلمانی را به راحتی، شیوا و درست صحبت کنید. اما دانستن این ضمایر و نکات تنها کافی نیست زیرا به کارگیری آنها و همچنین تثبیت آنها در حافظه هم می تواند نقش مهم در رسیدن شما به هدفتان که همان شیوا در صحبت کردن به زبان آلمانی است داشته باشد. در این پست ما به شما منبعی را معرفی می کنیم که می تواند این مهم را محقق سازد. کتاب ضمایر و حروف اضافی زبان آلمانی German Pronouns and Prepositions نام این مجموعه ارزشمند است.

کتاب ضمایر و حروف اضافی زبان آلمانی German Pronouns and Prepositions از سری کتاب های Practice Makes Perfect که همگی ما با آن آشنایی داریم و منابع مهم و معتبری را از این مجموعه خوانه ایم. این کتاب در حقیقت بر روی آموزش ضمایر و حروف اضافی تمرکز دارد. اما نکته مهم تر در این کتاب این است که نویسنده سعی کرده است تا همراه مطالب آموزشی جهت تثبیت آموخته ها تمارین مهم و جالب را نیز ارائه دهد. تمارین کتاب ضمایر و حروف اضافی زبان آلمانی German Pronouns and Prepositions در قالب های مختلفی نظیر جای خالی، جمله سازی، بازنویسی و ترجمه است. در حقیقت این کتاب سعی کرده تا آموخته های شما را در زمینه های مختلف بسنجد و مورد آزمایش قرار دهد.

German Pronouns and Prepositions

دانلود کتاب ضمایر و حروف اضافی زبان آلمانی German Pronouns and Prepositions

شما دوستان و علاقمندان زبان آلمانی می توانید کتاب ضمایر و حروف اضافی زبان آلمانی German Pronouns and Prepositions را در قالب یک فایل PDF کم حجم اما پر محتوا از طریق لینک زیر به رایگان و مستقیم از وبسایت آموزش و گسترش زبان لنگ لرن دانلود نموده و مورد استفاده قرار دهید.

لینک دانلود کتاب ضمایر و حروف اضافی زبان آلمانی German Pronouns and Prepositions با حجم ۶۰۰کیلوبایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *