خانه / آموزش زبان فرانسه / دانلود کتاب صرف افعال فرانسوی bescherelle verbs

دانلود کتاب صرف افعال فرانسوی bescherelle verbs

صرف کردن افعال و شناخت زمان ها برای ساختن جملات صحیح و صحبت کردن به شیوه ای درست لازم و ضروری است زیرا همواره این فعل جمله است که بار معنایی و تمام کننده جملات است پس برای یادگیری صحیح یک زبان خارجی استفاده از منابعی که به شما شیوه صحیح صرف افعال را بیاموزد لازم و ضروری است. کتاب صرف افعال فرانسوی bescherelle verbs یکی از این منابع است که امروز در این پست از وبسایت آموزش و گسترش زبان لنگ لرن برای دانلود رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.

کتاب صرف افعال فرانسوی bescherelle verbs
کتاب صرف افعال فرانسوی bescherelle verbs

در کتاب صرف افعال فرانسوی bescherelle verbs ابتدا تمامی افعال ضروری و اساسی زبان فرانسوی به ترتیب حروف الفبا نوشته شده و معنای انگلیسی آنها نیز در ستون مقابل آنها قرار گرفته است.

پس از آن در صفحات بعدی این کتاب PDF و ۲۵۵ صفحه ای هر کدام از این افعال در زمان های مختلف مانند present , passe , imparfait , conditionnel , subjonctif , futur صرف شده است. این کتاب می تواند به عنوان یک مرجع و منبع مفید برای زبان آموزان زبان فرانسه مورد استفاده قرار گیرد.

دانلود کتاب صرف افعال فرانسوی bescherelle verbs

برای دانلود این کتاب ارزشمند در یک فایل فشرده می توانید بر روی لینک زیر کلیک کرده و آن را رایگان از وبسایت آموزش و گسترش زبان لنگ لرن دانلود نمایید.

لینک دانلود کتاب صرف افعال فرانسوی bescherelle verbs با حجم ۵ مگابایت

۲ دیدگاه ها

  1. خیلی فوق العده بود مرسی که گذاشتید اینو!

    پشتیبانی: خواهش می کنم دوست عزیز. موفق باشید.

  2. درود بر شما . مرسی از اینکه برخی کتابهای خوب و کاربردی مانند Bescherelle رو رایگان برای دانلود گذاشتید. مرسی

    پشتیبانی: خواهش می کنم. موفق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *