سه شنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان اسپانیایی / دانلود کتاب راهنمای خودآموز زبان اسپانیایی Spanish Demystified

دانلود کتاب راهنمای خودآموز زبان اسپانیایی Spanish Demystified

کتاب راهنمای خودآموز زبان اسپانیایی Spanish Demystified از انتشارات معروف McGraw-Hill عنوان کتابی است که می خواهیم در این مطلب آن را به شما معرفی کنیم. این کتاب ۴۹۵ صفحه ای در ۴ قسمت اصلی و مجموعا ۲۰ فصل نگارش شده است. در کتاب راهنمای خودآموز زبان اسپانیایی Spanish Demystified سعی شده است زبان اسپانیایی به شیوه ای ساده و به اصطلاح تمیز آموزش داده شود.
به عقیده نویسنده علاوه بر جذابیت این کتاب شیوه استفاده از آن نیز به این صورت بیان شده است. شیوه اول مطالعه فصل به فصل کتاب از سطح مقدماتی تا پیشرفته است و شیوه دوم برای افرادی که تسلط بیشتری دارند معرفی شده است آنها می توانند بخش ها را به فراخور نیاز خود مطالعه کرده و مطالعه فصل به فصل را انتخاب نکنند. در هر فصل کتاب راهنمای خودآموز زبان اسپانیایی Spanish Demystified ابتدا آموزش زبان اسپانیایی به انگیسی آورده شده و در ادامه تمارین بسیاری برای تسلط بیشتر در نظر گرفته شده است.
در انتهای کتاب نیز بخش های مفیدی قرار داده شده است. بخش اول امتحان پایانی است در واقع مجموعا از بین سوالات فصول مختلف یک امتحان کلی تهیه شده است بخش دوم نیز لغت نامه انگلیسی به اسپانیایی و اسپانیایی به انگلیسی آورده شده است و بخش سوم و مفید انتهایی کتاب پاسخنامه سوالات مطروحه در فصول کتاب می باشد.

دانلود کتاب راهنمای خودآموز زبان اسپانیایی Spanish Demystified
دانلود کتاب راهنمای خودآموز زبان اسپانیایی Spanish Demystified

دانلود کتاب راهنمای خودآموز زبان اسپانیایی Spanish Demystified

برای دانلود رایگان و مستقیم کتاب راهنمای خودآموز زبان اسپانیایی Spanish Demystified بر روی لینک زیر کلیک کنید. با استفاده از این کتاب ارزشمند شما نه تنها می توانید مکالمه زبان اسپانیایی را بیاموزید بلکه در خلال آن نیز می توانید قواعد را در راستای آموزش های خود یاد بگیرید. امید است شما علاقمندان و دوستداران به زبان اسپانیایی بتوانند از این کتاب مفید نهایت استفاده را برده و زبان اسپانیایی را به درستی بیاموزند.

لینک دانلود کتاب راهنمای خودآموز زبان اسپانیایی Spanish Demystified با حجم ۲٫۱ مگابایت

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *