سه شنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان روسی / دانلود کتاب دستور زبان روسی A Living Russian Grammar

دانلود کتاب دستور زبان روسی A Living Russian Grammar

کتاب دستور زبان روسی A Living Russian Grammar در سطح پیشرفته سعی دارد موضوعات مختلف گرامری را در ۲۵ درس به شما آموزش هد. به عقیده بسیاری از مدرسان آموزش زبان، یادگیری لغات مهم هر زبانی علی الخصوص زبان هایی که اندکی دشوارتر از دیگر زبان ها هستند به تنهایی کافی نیست. زیرا علتی که این زبان ها را نسبت به دیگر زبان ها دشوارتر ساخته است لغات آن زبان خاص نیست بلکه کاربرد این لغات در مکالمات یا همان دستور زبان و قواعد زبانی است. پس ما به شما توصیه می کنیم پس از اینکه زبان روسی را با استفاده از منابعی مانند آموزش زبان روسی به فارسی صدای روسیه به صورت عمقی فرا گرفتید، برای به دست آوردن مهارت در زبان روسی به کتبی که در سطح پیشرفته تری هستند مانند کتاب دستور زبان روسی A Living Russian Grammar یا کتاب راهنمای عبارات دشوار زبان روسی Russian rough guide phrasebook مراجعه کرده و دانش خود را با این روش گسترده کنید.
کتاب دستور زبان روسی A Living Russian Grammar به زبان انگلیسی تدریس می شود اما کسانی که از دیگر منابع این سایت بهره برده و به سطح متوسط از زبان روسی رسیده باشند نیازی به خواندن متون انگلیس آن ندارند و از طریق مطالعه بخش آموزشی آن که به زبان روسی است می تواند نیاز خود را مرتفع سازند.

کتاب دستور زبان روسی A Living Russian Grammar
کتاب دستور زبان روسی A Living Russian Grammar

دانلود کتاب دستور زبان روسی A Living Russian Grammar

لینکی که در زیر مشاهده می کنید لینک دانلود کتاب دستور زبان روسی A Living Russian Grammar می باشد که به صورت رایگان در اختیار شما دوستان قرار گرفته است.

لینک دانلود کتاب دستور زبان روسی A Living Russian Grammar با حجم ۶ مگابایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *