جمعه , ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان اسپانیایی / دانلود کتاب آموزش گرامر پیشرفته زبان اسپانیایی Advanced Spanish Grammar

دانلود کتاب آموزش گرامر پیشرفته زبان اسپانیایی Advanced Spanish Grammar

سری Practice Makes Perfect مجموعه ای کامل برای آموزش زبان مختلف در دنیا می باشد کتاب آموزش گرامر پیشرفته زبان اسپانیایی Advanced Spanish Grammar نیز از این سری می باشد. در این کتاب تمرکز اصلی بر روی سخنرانی کردن و نوشتن به زبان اسپانیایی است. در واقع کتاب آموزش گرامر پیشرفته زبان اسپانیایی Advanced Spanish Grammar مهارت صحبت کردن و نوشتن را مورد هدف خود قرار داده است و از آنجا که دانستن قواعد و دستور زبان در این مهارت ها از اهمیت ویژه برخوردار است پس این کتاب هدف خود را از طریق آموزش گرامر پیشرفته زبان اسپانیایی محقق ساخته است.
کتاب آموزش گرامر پیشرفته زبان اسپانیایی Advanced Spanish Grammar در ۱۲ فصل تهیه شده است و از ابتدایی ترین مطالب گرامری مانند ضمایر و … شروع کرده تا پیشرفته ترین آنها. نکته قابل توجه در مورد این کتاب داشتن تمرینات کافی و لازم در پایان هر بخش است. با این کار تسلط شما بر روی مطالب بیشتر می شود.
لازم به ذکر است که به دلیل استفاده از زبان انگلیسی در آموزش این کتاب تسلط داشتن بر این زبان لازم و ضروری است. در پایان کتاب نیز پاسخنامه سوالات برای مقایسه پاسخ های شما با پاسخ صحیح و سنجش میزان یادگیری در شما آورده شده است.

کتاب آموزش گرامر پیشرفته زبان اسپانیایی
کتاب آموزش گرامر پیشرفته زبان اسپانیایی

دانلود کتاب آموزش گرامر پیشرفته زبان اسپانیایی Advanced Spanish Grammar

دوستان عزیز و همراهان همیشگی لنگ لرن شما می توانید کتاب آموزش گرامر پیشرفته زبان اسپانیایی Advanced Spanish Grammar که منبعی جالب و مفید برای زبان آموزان سطح بالای این زبان است را می توانید به طور مستقیم و رایگان از طریق لینک زیر دانلود نمایید. همکاران بخش تولید محتوا وبسیات آموزش و گسترش زبان های خارجی لنگ لرن در جهت بالا بردن سطح زبان اسپانیایی شما زبان آموزان تلاش کرده و سعی در بهبود مهارت های زبانی شما در هر زبانی که فعالیت می کنید را دارند.

لینک دانلود کتاب آموزش گرامر پیشرفته زبان اسپانیایی Advanced Spanish Grammar با حجم ۱۷ مگابایت

 

۳ دیدگاه ها

  1. سلام ممنون بابت زحماتتون، لینک ها خراب هستند متاسفانه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *