جمعه , ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان اسپانیایی / دانلود کتاب آموزش نوشتن به زبان اسپانیایی Spanish Pen Pals Made Easy

دانلود کتاب آموزش نوشتن به زبان اسپانیایی Spanish Pen Pals Made Easy

هدف اصلی کتاب آموزش نوشتن به زبان اسپانیایی Spanish Pen Pals Made Easy همانطور که از نامش پیدا است آموزش مهارت نوشتن به زبان اسپانیایی می باشد. در این کتاب جذاب و کوتاه شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک نامه را به زبان اسپانیایی بنویسید. در حقیقت به عقیده نویسنده این کتاب با استفاده از منابع مختلف فرم های نیمه آماده ای از متون مکاتبه ای طراحی شده است. شما باید با استفاده از مطالبی که تا کنون در مورد زبان اسپانیایی فرا گرفته اید این متون را تکمیل کنید.
اما نکته قابل توجه در کتاب آموزش نوشتن به زبان اسپانیایی Spanish Pen Pals Made Easy مطالبی است که در ادامه این نامه ها آورده شده است. به بیان دیگر پس از پر کردن این جاهای خالی شما با دو بخش اصلی رو به رو می شوید بخش لغت و بخش آموزش دستور زبان. در بخش لغت شما لغاتی را به زبان اسپانیایی فرا خواهید گرفت البته معانی این لغت نیز به زبان انگلیسی در جلوی آنها آورده شده است. در بخش دستور زبان نیز به دور از هر گونه زیاده گویی سعی شده در قالب ساختن جملات، قواعد و دستور زبان به زبان آموز آموزش داده شود.
شما با استفاده از کتاب آموزش نوشتن به زبان اسپانیایی Spanish Pen Pals Made Easy هم می توانید دایره لغات زبان اسپانیایی را در خود تقویت کنید و هم مکالمات ساده و روزمره را فرا گیرید. لازم به ذکر است که زبان اصلی این کتاب انگلیسی می باشد.

کتاب آموزش نوشتن به زبان اسپانیایی Spanish Pen Pals Made Easy
کتاب آموزش نوشتن به زبان اسپانیایی Spanish Pen Pals Made Easy

دانلود کتاب آموزش نوشتن به زبان اسپانیایی Spanish Pen Pals Made Easy

برای دانلود کتاب آموزش نوشتن به زبان اسپانیایی Spanish Pen Pals Made Easy تنها کافی است بر روی لینک زیر کلیک کرده تا فایل پی دی اف این کتاب را به صورت رایگان و با لینک سالم و مستقیم دانلود کنید و مورد استفاده قرار دهید.

لینک دانلود کتاب آموزش نوشتن به زبان اسپانیایی با حجم ۱٫۵ مگابایت

 

یک دیدگاه

  1. لینک خرابه

    مدیر سایت: با تشکر از اطلاع رسانی شما. مشکل حل شد. می توانید دانلود کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *