سه شنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان روسی / دانلود کتاب آموزش لغات پایه زبان روسی

دانلود کتاب آموزش لغات پایه زبان روسی

کتاب آموزش لغات پایه زبان روسی Basic Russian Vocabulary در ۱۱۹ صفحه تدوین شده و هدف آن نیز آموزش لغات اساسی که هر زبان آموز در مکالمات و ارتباطات به آن نیاز دارد، می باشد. در حقیقت کتاب آموزش لغات پایه زبان روسی Basic Russian Vocabulary  در ۱۹ موضوع مختلف آموزشی، بیش از ۱۷۰۰ لغت را به شما می آموزد. به طور مثال در درس اول که به نام Nature نامیده شده است ۱۰ لغت در مورد طبیعت ذکر شده و در مورد هر لغت به آموزش ۱۰ الی ۱۲ لغت مرتبط با آن پرداخته است. مثلا در این درس آسمان بخش اول را تشکیل می دهد و در ادامه ی این بخش، هوا، تاریکی، روشنایی، ماه و دیگر لغات مرتبط با آسمان تشریح شده است. نکته جالب توجه این است که هر لغت را در ستون رو به رو همان لغت اسپل کرده و با حروف انگلیسی هجی آن را نوشته است.
گرچه هدف اصلی نویسنده آموزش لغات اساسی است اما در مقدمه کتاب آموزش لغات پایه زبان روسی Basic Russian Vocabulary الفبای زبان روسی و اندکی نیز از قواعد دستور زبان روسی بیان شده است. از این کتاب می توانید برای افزایش دایره لغات خود و همچنین به عنوان یک دایره المعارف مناسب استفاده کنید.

کتاب آموزش لغات پایه زبان روسی Basic Russian Vocabulary
کتاب آموزش لغات پایه زبان روسی Basic Russian Vocabulary

دانلود کتاب آموزش لغات پایه زبان روسی Basic Russian Vocabulary

لینک زیر حاوی کتاب آموزش لغات پایه زبان روسی Basic Russian Vocabulary است که شما می توانید آن را به صورت کاملا رایگان از وبسیات آموزش زبان های خارجی لنگ لرن دانلود نمایید.

لینک دانلود کتاب آموزش لغات پایه زبان روسی با حجم ۹ مگابایت

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *