سه شنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان اسپانیایی / دانلود کتاب آموزش لغات تخصصی بیولوژیک به زبان اسپانیایی

دانلود کتاب آموزش لغات تخصصی بیولوژیک به زبان اسپانیایی

امروز برای شما دوستان عزیز کتابی را به همراه داریم که بسیار تخصصی و ویژه به بحث آموزش اصطلاحات و کلمات در زمینه بیولوژیک و پزشکی خواهد پرداخت. شاید شما نیز جزء آن دسته از افرادی هستید که با زبان اسپانیایی آشنایی کافی داشته و به دنبال منبعی می گردید که این زبان را در زمینه های تخصصی در خود تقویت کنید. کتاب آموزش لغات تخصصی بیولوژیک به زبان اسپانیایی ( diccionario ilustrado de la biologia ( everest نیز با همین هدف طراحی شده است.
در حقیقت این کتاب یک دیکشنری تصویری بسیار ساده و کارآمد اما تخصصی است به طوری که در آن سعی شده به شکلی مصور و زیبا اصطلاحات و لغات زبان اسپانیایی که در علم بیولوژیک، پزشکی و شیمی استفاده می شود تشریح شود.
از نکات قابل توجه در کتاب آموزش لغات تخصصی بیولوژیک به زبان اسپانیایی ( diccionario ilustrado de la biologia ( everest این است که این کتاب یک دیکشنری اسپانیایی به اسپانیایی است و برای استفاده از آن نیاز به دانستن زبان انگلیسی نیست اما دانستن زبان اسپانیایی واجب است.
در این دیکشنری سعی شده است از اصطلاحات ساده تا پیشرفته به طوری استفاده شود که زبان آموز بتواند لغات را درک کند. همانطور که ذکر شد این کتاب برای دانشجویان رشته های پزشکی، بیولوژیک، شیمی و رشته های مرتبط با آن مفید و قابل استفاده است. فایل PDF این کتاب ارزشمند به صورت رنگی در اختیار شما دوستان قرار دارد.

کتاب آموزش لغات تخصصی بیولوژیک به زبان اسپانیایی ( diccionario ilustrado de la biologia ( everest
کتاب آموزش لغات تخصصی بیولوژیک به زبان اسپانیایی ( diccionario ilustrado de la biologia ( everest

دانلود کتاب آموزش لغات تخصصی بیولوژیک به زبان اسپانیایی

دوستداران و علاقمندان زبان اسپانیایی علی الخصوص کسانی که قصد دارند این زبان را در زمینه های مختلف تخصصی، علمی و سایر زمینه ها آموزش ببینند می توانند کتاب آموزش لغات تخصصی بیولوژیک به زبان اسپانیایی ( diccionario ilustrado de la biologia ( everest را از طریق لینک مستقیم و رایگان زیر دانلود نموده و مورد استفاده قرار دهند.

لینک دانلود کتاب آموزش لغات تخصصی بیولوژیک به زبان اسپانیایی با حجم ۴۸٫۸ مگابایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *