سه شنبه , ۲۱ آذر ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان ایتالیایی / دانلود کتاب آموزش ضمائر و حروف اضافه ایتالیایی Italian pronouns and prepositions

دانلود کتاب آموزش ضمائر و حروف اضافه ایتالیایی Italian pronouns and prepositions

کتاب آموزش ضمائر و حروف اضافه ایتالیایی Italian pronouns and prepositions از سری موفق Practice Makes Perfect می باشد. همانطور که زبان آموزان عزیز می دانند از این سری، کتاب های بیشماری در ارتباط با زبان های مختلف منتشر شده است. امروز نیز کتاب آموزش ضمائر و حروف اضافه ایتالیایی را برای شما تدارک دیده ایم.

کتاب آموزش ضمائر و حروف اضافه ایتالیایی
کتاب آموزش ضمائر و حروف اضافه ایتالیایی

در این کتاب سعی شده تا به ارائه روش های روشن و جذاب برای آموزش ضمیر و حرف اضافه زبان ایتالیایی، همراه با تمرین گسترده پرداخته شود.

بیشتر زبان آموزان زبان های مانند ایتالیایی در کاربرد ضمائر و یا حروف اضافه با مشکل مواجه هستند. در کتاب آموزش ضمائر و حروف اضافه ایتالیایی Italian pronouns and prepositions سعی شده علاوه بر توضیح چگونگی کاربرد آنها با تمرینات کافی شما را محیا استفاده درست از این ضمائر کرده و فرایند یادگیری را در شما تثبیت کند.

همچنین سوالات کتاب آموزش ضمائر و حروف اضافه ایتالیایی Italian pronouns and prepositions حاوی پاسخ نیز می باشد که در انتهای کتاب آنها را مشاهده می کنید.

دانلود کتاب آموزش ضمائر و حروف اضافه ایتالیایی

برای دانلود کتاب آموزش ضمائر و حروف اضافه ایتالیایی Italian pronouns and prepositions به صورت رایگان بر روی لینک دانلود زیر کلیک کنید.

لینک دانلود کتاب آموزش ضمائر و حروف اضافه ایتالیایی ۸۵۸ کیلوبایت

پیشنهاد: از سری کتاب های Practice makes perfect Italian می توانید کتاب لغات و جمله سازی این مجموعه را هم دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *