سه شنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان اسپانیایی / دانلود کتاب آموزش زبان اسپانیایی Dicho y hecho

دانلود کتاب آموزش زبان اسپانیایی Dicho y hecho

امروز با ویرایش نهم از کتاب آموزش زبان اسپانیایی Dicho y hecho در خدمت شما هستیم. این کتاب رنگی با کیفیت عالی در حقیقت یک خودآموز زبان اسپانیایی برای آموزش مقدماتی این زبان با استفاده از زبان انگلیسی است. در این کتاب که در ۱۵ فصل تدوین شده است سعی شده کلمات، جملات و قواعد زبانی زبان اسپانیایی به صورت تواما تدریس شود. در حقیقت در هر درس ابتدا تصویری به زبان آموز نشان داده می شود در این تصویر به صورت یک دیکشنری تصویری است دانش آموز یک سری از لغات را فرا می گیرید. این لغات هم به صورت تصویری و هم به صورت جداگانه در کنار تصویر به همراه معنی انگلیسی آنها آورده شده است. در همان تصویری نیز با جملات متفاوتی در همان زمینه مربوطه آشنا می شود.
بعد از ارائه این لغات در ادامه هر فصل دروس به زبان انگلیسی آموزش می هد. در واقع قواعد دیگر زبان اسپانیایی با توضیحات انگلیسی تکمیل می شود و برای سنجش میزان یادگیری شما نیز تمارینی به صورت جای خالی و یا چهار گزینه ای در نظر گرفته شده است.
این کتاب با کیفیت عالی در اختیار شما قرار داده شده است به صورتی که شما با استفاده از منوی سمت چپ آن در فایل PDF این کتاب مصور می توانید مستقیما هر فصل را انتخاب کرده و به صفحه مورد نظر ارجاع شوید. لازم به ذکر است که کتاب آموزش زبان اسپانیایی Dicho y hecho با زبان انگلیسی آموزش می دهد به همین جهت توصیه می کنیم برای استفاده بهینه و مناسب از آن بهتر است یا تسلط کافی به زبان انگلیسی داشته باشید و یا با زبان اسپانیایی آشنایی داشته باشید.

دانلود کتاب آموزش زبان اسپانیایی Dicho y hecho
دانلود کتاب آموزش زبان اسپانیایی Dicho y hecho

دانلود کتاب آموزش زبان اسپانیایی Dicho y hecho

برای دانلود کتاب آموزش زبان اسپانیایی Dicho y hecho از طریق لینک رایگان و مستقیم می توانید بر روی دکمه رنگی زیر کلیک کنید.

لینک دانلود کتاب آموزش زبان اسپانیایی Dicho y hecho با حجم ۷۴ مگابایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *