سه شنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان اسپانیایی / دانلود کتاب آموزش زبان اسپانیایی با استفاده از متون Colloquial Spanish of Latin America

دانلود کتاب آموزش زبان اسپانیایی با استفاده از متون Colloquial Spanish of Latin America

یکی از بهترین شیوه های یادگیری یک زبان بیگانه خواندن متون داستانی و مکالمات آن زبان است کتاب آموزش زبان اسپانیایی با استفاده از متون Colloquial Spanish of Latin America نیز بر اساس همین متد به وجود آمده است. این کتاب مشتمل بر ۲۰ فصل و بر پایه زبان انگلیسی سعی دارد زبان اسپانیایی را به شما آموزش دهد. روش این کتاب به این صورت است که ابتدا در هر فصل دیالوگ هایی را بین دو شخصیت بر اساس یک موضوع خاص بیان می کند. بعد از آن نکات زبانی موجود در آن دیالوگ مطرح می شود به این ترتیب شما یک نکته از زبان اسپانیایی را به صورت عملی می آموزید. برخی از این نکات مطروحه در ارتباط با لغات جدید و ترکیب لغات با یکدیگر است و برخی دیگر جنبه آموزش گرامر را دارد.
از نکات مثبت این کتاب ارزشمند می توان به این نکته اشاره کرد که کتاب آموزش زبان اسپانیایی با استفاده از متون Colloquial Spanish of Latin America سعی دارد تمامی موضوعات در زمینه زبان اسپانیایی را به شما آموزش دهد به طوری که حتی به صورت تخصصی در مورد آموزش نکات پایه ای در زمینه ریاضیات به زبان اسپانیایی نیز در این کتاب مورد بحث بوده است. به عنوان مثال دیگر آموزش تاریخ و بیان تاریخ تقویمی به این زبان نیز مورد نظر نویسنده بوده است. در همین راستا نیز پس از آموزش های کافی نمونه سوالاتی در پایان آورده شده است.
پس می توان این گونه بیان کرد که کتاب آموزش زبان اسپانیایی با استفاده از متون Colloquial Spanish of Latin America در قالب یک کتاب آموزشی، تمرینی و کار در منزل می باشد. لازم به ذکر است که در انتهای کتاب بخش های مهم و پرکاربردی مانند نکات گرامری مجموعه، فرهنگ لغت اسپانیایی به انگلیسی و برعکس و همچنین پاسخنامه سوالات مطروحه در دروس نیز آورده شده است.
باز هم یادآور می شویم که زبان آموزشی این کتاب انگلیسی است و شما برای استفاده مفید از آن باید آشنایی مختصری با زبان انگلیسی داشته باشید. گرچه سعی شده برای آموزش از زبان انگلیسی به شیوه ای ساده و روان استفاده شود.

کتاب آموزش زبان اسپانیایی با استفاده از متون Colloquial Spanish of Latin America
کتاب آموزش زبان اسپانیایی با استفاده از متون Colloquial Spanish of Latin America

دانلود کتاب آموزش زبان اسپانیایی با استفاده از متون

لینک دانلود کتاب آموزش زبان اسپانیایی با استفاده از متون Colloquial Spanish of Latin America با حجم ۶۲٫۸ مگابایت

یک دیدگاه

  1. باسلام لطفا آموزش زبان انگلیسی رابرایم محیا کنید چون بیشتر بازبان انگلیسی کاردارم متشکرم

    مدیر سایت: دوست عزیز می توانید از بخش منابع انگلیسی سایت منابع متعددی برای یادگیری زبان انگلیسی دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *