سه شنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان اسپانیایی / دانلود کتاب آموزش اصطلاحات عامیانه زبان اسپانیایی Pardon My Spanish

دانلود کتاب آموزش اصطلاحات عامیانه زبان اسپانیایی Pardon My Spanish

دانستن اصطلاحات عامیانه و یا جملات بی قاعده که در بین افراد در یک زبان ردو بدل می شود حد تمایزی است بین افرادی که آن زبان را به خوبی دانسته و روان صحبت می کنند با افرادی که قدرت جمله بندی و صحبت به شیوه ای روان را ندارند. پس می توان گفت دانستن نکات کلیدی و عامیانه در هر زبان را عاملی جهت موفقیت زبان آموزان است. در ویرایش دو از کتاب آموزش اصطلاحات عامیانه زبان اسپانیایی Pardon My Spanish شما با مجموعه ای اصطلاحات عامیانه زبان اسپانیایی آشنا می شوید.
در حقیقت کتاب آموزش اصطلاحات عامیانه زبان اسپانیایی Pardon My Spanish به عنوان یک دیکشنری انگلیسی به اسپانیایی عمل می کند و کلمات و لغات زبان اسپانیایی را برای زبان آموزان برگردان انگلیسی می کند با این تفاوت که کلمات به کاربرده شده در این کتاب به مانند یک دیکشنری ساده نیست زیرا در این دیکشنری ها معمولا کلمات پرکاربرد و ساده آموزش داده می شود اما در کتاب آموزش اصطلاحات عامیانه زبان اسپانیایی Pardon My Spanish سعی شده است به کلمات و اصطلاحاتی پرداخته شود که در دیکشنری های معمولی کمتر به آن پرداخته شده است.
این کتاب ارزشمند به صورت یک دیکشنری طبقه بندی شده است و کلمات به ترتیب حروف الفبا ارائه شده اند. لازم به ذکر است که بخش اول کتاب در حقیقت دیکشنری انگلیسی به اسپانیایی و در بخش دوم دیکشنری اسپانیایی به انگلیسی به همان ترتیب که توضیح داده شد اختصاص دارد. دیکشنری اول آن ۸۲ صفحه و دیکشنری دوم ۷۸ در قالب فایل PDF می باشد.

دانلود کتاب آموزش اصطلاحات عامیانه زبان اسپانیایی Pardon My Spanish
دانلود کتاب آموزش اصطلاحات عامیانه زبان اسپانیایی Pardon My Spanish

دانلود کتاب آموزش اصطلاحات عامیانه زبان اسپانیایی Pardon My Spanish

دوستداران و زبان آموزان زبان اسپانیایی می توانند دانلود کتاب آموزش اصطلاحات عامیانه زبان اسپانیایی Pardon My Spanish را از طریق لینک رایگان و مستقیم زیر دانلود کرده و برای افزایش مهارت مکالمه خود از آن استفاده نمایند.

لینک دانلود کتاب آموزش اصطلاحات عامیانه زبان اسپانیایی Pardon My Spanish با حجم ۷۶۱ کیلوبایت

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *