سه شنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان اسپانیایی / دانلود کتاب آموزش اسپانیایی در صنعت هتلداری و رستوران داری

دانلود کتاب آموزش اسپانیایی در صنعت هتلداری و رستوران داری

کتاب آموزش اسپانیایی در صنعت هتلداری و رستوران داری Spanish For The Hotel and Restaurant Industries منبعی کامل و جامع است که نه تنها برای کسانی که در بخش های مختلف هتل ها و رستوران ها کار می کنند بلکه برای افراد عادی که به این مکان ها مراجعه می کنند و یا حتی در زندگی عادی آنها مورد استفاده قرار می گیرد.
در حقیقت کتاب آموزش اسپانیایی در صنعت هتلداری و رستوران داری Spanish For The Hotel and Restaurant Industries از ۶ فصل مختلف تشکیل شده است. فصل اول به کلمات عمومی مانند سلام و احوال پرسی پرداخته شده است. در این فصل با توجه به کلمات آموزش داده شده در هر بخش مانند سلام، اعضای خانواده، اعداد و … نیز جملاتی کاربردی ارائه شده است. در هر کدام از این ۶ فصل نیز به موضوع خاصی پرداخته شده است. از این کتاب می توانید برای تقویت مهارت مکالمه نیز استفاده کنید. زبان آموزشی این کتاب انگلیسی است و برای بهره مندی کامل از این کتاب داشتن تسلط بر روی زبان انگلیسی الزامی است.
کتاب آموزش اسپانیایی در صنعت هتلداری و رستوران داری Spanish For The Hotel and Restaurant Industries سعی دارد موضوعات استفاده شده در این ۶ فصل را به گونه ای تقسیم بندی کند که زبان آموز از ابتدایی ترین مطالب شروع کرده و تا پایان فصل ششم از این کتاب به سطوح بالا دسترسی داشته باشد.

کتاب آموزش اسپانیایی در صنعت هتلداری و رستوران داری
کتاب آموزش اسپانیایی در صنعت هتلداری و رستوران داری

دانلود کتاب آموزش اسپانیایی در صنعت هتلداری و رستوران داری

دوستان و علاقمندان به یادگیری تخصصی زبان اسپانیایی می توانند کتاب آموزش اسپانیایی در صنعت هتلداری و رستوران داری را از طریق لینک مستقیم و رایگانی که وبسایت آموزش و گسترش زبان های خارجی لنگ لرن در اختیار آنها قرار داده است دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهند. امید است با بهره گیری از این منابع بتوانید در ارتقاء سطح دانش شما تاثیرگذار باشیم.

دانلود کتاب آموزش اسپانیایی در صنعت هتلداری و رستوران داری با حجم ۱ مگابایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *