سه شنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان فرانسه / دانلود نمونه سوالات آزمون TCF زبان فرانسه همراه با پاسخ TCF Examples

دانلود نمونه سوالات آزمون TCF زبان فرانسه همراه با پاسخ TCF Examples

زبان فرانسه نیز مانند سایر زبان های دارای آزمونی بین المللی است که توسط آن سطح زبان آموزان بر اساس نمره ای که دریافت می کنند تعین می شود. یکی از این آزمون های بین المللی در زبان فرانسه آزمون TCF است. این آزمون به دو صورت TCF Public و TCFQ برگزار می شود. آزمون TCF Public آزمونی است در سطح کشور فرانسه و همچنین فدرال کانادا و آزمون  TCFQ آزمونی است که مورد تایید ایالت کبک کانادا می باشد. امروز برای شما علاقمندان به زبان فرانسه نمونه سوالات آزمون TCF زبان فرانسه همراه با پاسخ TCF Examples را برای آشنایی هر چه بیشتر با این آزمون در نظر گرفته ایم.

tcf

آشنایی با نمونه سوالات آزمون TCF

در نمونه سوالات آزمون TCF زبان فرانسه همراه با پاسخ TCF Examples چهار نمونه سوال مربوط به این آزمون را به همراه فایل صوتی قسمت هایی که نیاز به گوش کردن دارند وجود دارد. همانطور که می دانید این آزمون ۳ مهارت اجباری و ۱ مهارت اختیاری دارد مهارت های اجباری این آزمون شامل شنیداری (۳۰ سوال)، ساختار زبان ( ۲۰ سوال) و درک مطلب ( ۳۰ سوال) می باشد و مهارت اختیاری نیز صحبت کردن می باشد. تمامی سوالات مطروحه در این آزمون به صورت تستی است و پاسخ ها نمره منفی نخواهند داشت.

از نکات برجسته نمونه سوالات آزمون TCF زبان فرانسه همراه با پاسخ TCF Examples داشتن پاسخنامه است که به شما کمک می کند پس از انجام آزمون ها در زمان تعیین شده خودتان بتوانید نتیجه آزمون را محاسبه و میزان پاسخ های غلط و درست خود را بیابید. این کار باعث می شود پاسخ های غلط بیشتر در ذهنتان بماند.

دانلود نمونه سوالات آزمون TCF زبان فرانسه همراه با پاسخ TCF Examples

برای دانلود این چهار نمونه سوال بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود نمونه سوالات آزمون TCF همراه با پاسخ با حجم ۳۴ مگابایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *