سه شنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان فرانسه / دانلود نرم افزار ۳۶ دیکشنری فرانسوی ۳۶Dictionnaire et recueil

دانلود نرم افزار ۳۶ دیکشنری فرانسوی ۳۶Dictionnaire et recueil

در این پست نرم افزار ۳۶ دیکشنری فرانسوی ۳۶Dictionnaire et recueil را برای افرادی که نیازمند منابع تکمیلی هستند آماده کرده ایم. در این نرم افزار که قابل نصب بر روی ویندوز است همانطور که از نامش پیداست ۳۶ دیکشنری فرانسوی به فرانسوی و فرانسوی به انگلیسی قرار داده شده است.

نرم افزار 36 دیکشنری فرانسوی
نرم افزار ۳۶ دیکشنری فرانسوی

در این دیکشنری ها انبوهی از مطالب مانند متضاد کلمات، مترادف کلمات و … گنجانده شده است. در نرم افزار ۳۶ دیکشنری فرانسوی ۳۶Dictionnaire et recueil لغات از زبان های فرانسه به فرانسه، فرانسه به انگلیسی و انگلیسی به فرانسوی برگردان شده است.

طریقه نصب و کرک نرم افزار ۳۶ دیکشنری فرانسوی

برای نصب و راه اندازی نرم افزار ۳۶ دیکشنری فرانسوی ۳۶Dictionnaire et recueil باید مراحل زیر را طی کنید:

ابتدا وارد فولدر نرم افزار شده و از طریق فایل Setup نرم افزار را نصب کنید در تمامی مراحل دکمه Suivant را زده و به مرحله بعد بروید در مرحله آخر تیک گزینه Demarrer 36Dictionnaire را بردارید تا برنامه اجرا نشود.

سپس به پوشه Crack رفته و فایل آن را اجرا کنید در این مرحله پیغام le programme est mantenant cracke برایتان ظاهر می شود. حال برنامه کرک شده و می توانید از آن استفاده کنید.

 دانلود نرم افزار ۳۶ دیکشنری فرانسوی ۳۶Dictionnaire et recueil

برای دانلود رایگان نرم افزار ۳۶ دیکشنری فرانسوی ۳۶Dictionnaire et recueil بر روی لینک زیر کلیکی کنید و فایل فشرده این مجموعه ارزشمند را دریافت کنید. پس از دانلود باید فایل فشرده را با استفاده از پسوردی که در زیر لینک دانلود نوشته شده از حالت فشرده خارج کنید.

لینک دانلود نرم افزار ۳۶ دیکشنری فرانسوی با حجم ۶۱ مگابایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *