سه شنبه , ۱ اسفند ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان روسی / دانلود نرم افزار فلش کارت لغات روسی برای اندروید

دانلود نرم افزار فلش کارت لغات روسی برای اندروید

نرم افزار فلش کارت لغات روسی برای اندروید توسط شرکت SPB طراحی شده است. این شرکت در مورد برخی دیگر از زبان ها مانند اسپانیایی نیز چنین نرم افزاری را تهیه کرده است. طریقه کار نرم افزار فلش کارت لغات روسی برای اندروید بسیار جالب است به طوری که با کلیک بر روی تصویر مورد نظر نرم افزار آن لغت را برای شما بازخوانی می کند و بعد از آن از شما سوال پرسیده می شود که آیا معنی این لغت را می دانستید یا خیر؟ نکته جالب توجه اینکه لغاتی را که پاسخ خیر به آنها داده بودید در حافظه سپرده و دفعه بعد که نرم افزار را اجرا می کنید آن لغات را از شما مجددا می پرسد. این کار باعث می شود لغاتی که به خاطر سپردن آن برای شما مشکل است با تکرار چند باره به خاطر آوردی دقیقا کاری که نرم افزار جعبه لایتنر انجام می دهد.

در نرم افزار فلش کارت لغات روسی برای اندروید SPB Flash Cards برای آموزش بیش از ۱۰۰۰ لغات دسته بندی های متفاوتی از جمله اعداد، رنگ ها، نام حیوانات و … در نظر گرفته شده است دقیقا مانند نرم افزار دیکشنری ELI Picture Dictionary.. محیط این نرم افزار زیبا و جذاب طراحی شده و کار با آن نیز بسیار ساده می باشد.

نرم افزار فلش کارت لغات روسی برای اندروید
نرم افزار فلش کارت لغات روسی برای اندروید

دانلود نرم افزار فلش کارت لغات روسی برای اندروید SPB Flash Cards

شما می توانید نرم افزار فلش کارت لغات روسی برای اندروید SPB Flash Cards را با کلیک بر روی لینک زیر به صورت رایگان و مستقیم دانلود کنید.

لینک دانلود نرم افزار فلش کارت لغات روسی برای اندروید SPB Flash Cards با حجم ۱۰ مگابایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *