سه شنبه , ۲۱ آذر ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان آلمانی / دانلود نرم افزار اندروید آموزش لغات زبان های مختلف Duolingo

دانلود نرم افزار اندروید آموزش لغات زبان های مختلف Duolingo

نرم افزار اندروید آموزش لغات زبان های مختلف Duolingo یکی از نرم افزار های اندرویدی است که شما می توانید به وسیله آن ۶ زبان اصلی ( اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمانی ، پرتغالی ، ایتالیایی و انگلیسی ) را بیاموزید. نرم افزار اندروید آموزش لغات زبان های مختلف Duolingo به شکلی طراحی شده است که یادگیری زبان را برای شما جذاب و سرگرم کننده سازد.

در نرم افزار اندروید آموزش لغات زبان های مختلف Duolingoواژه هایی که قرار است بیاموزید در دسته بندی های موضوعی نظیر حیوانات، غذاها، عبارات و … طبقه بندی شده است. این ویژگی به شما کمک می کند به صورت سیستماتیک لغات را فرا گیرید به طوری که واژه های مرتبط به هم را در یک طبقه خواهید آموخت.

در این طبقه بندی واژه ها به صورت درس به درس به شما آموخته می شود. از دیگر ویژگی های نرم افزار اندروید آموزش لغات زبان های مختلف Duolingo ارائه تصویر برای هر واژه است. به طوری که با نگاه کردن به واژه معنای آن را خواهید فهمید. همین موضوع ست که باعث جذابیت بیشتر این نرم افزار شده است.

نرم افزار اندروید آموزش لغات زبان های مختلف
نرم افزار اندروید آموزش لغات زبان های مختلف

نرم افزار اندروید آموزش لغات زبان های مختلف Duolingo تنها برروی اسمارت فون ها قابل نصب و اجرا خواهد بود و برروی برخی از تبلت ها نصب نمی شود. همچنین لازم به یادآوری است که برای نصب نرم افزار اندروید آموزش لغات زبان های مختلف Duolingo نیاز به اندروید ۲٫۲ و بالاتر دارید.

دانلود نرم افزار اندروید آموزش لغات زبان های مختلف Duolingo

همراهان عزیز شما می توانید نرم افزار اندروید آموزش لغات زبان های مختلف Duolingo را بدون نیاز به پسورد و به صورت مستقیم از طریق لینک سبز رنگ زیر دانلود کرده و اگر مستقیما از گوشی و یا تبلت این صفحه را مشاهده می کنید بعد از دانلود می توانید به صورت مستقیم آن را بر روی اندروید گوشی یا تبلت خود نصب کنید.

لینک دانلود نرم افزار اندروید آموزش لغات زبان های مختلف با حجم ۱۲ مگابایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *