سه شنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان انگلیسی / دانلود نرم افزار افعال بی قاعده زبان انگلیسی English Irregular Verbs

دانلود نرم افزار افعال بی قاعده زبان انگلیسی English Irregular Verbs

نرم افزار افعال بی قاعده زبان انگلیسی English Irregular Verbs یک نرم افزار کامل برای یادگیری معنی افعال به شکل مصور، تلفظ آنها، معنی فارسی این افعال، کابرد آنها در جملات و زمان های مختلف این افعال است. این نرم افزار جالب محیطی کاملا انگلیسی داشته اما کاربری آن بسیار ساده است. در ابتدا پس از نصب این نرم افزار دو قسمت را به مانند شکل زیر مشاهده می کنید قسمت Units افعال بی قاعده را طی ۲۱ درس آموزش می دهد و قسمت Index این افعال را به شکل لیست به ترتیب حروف الفبا نشان می دهد.

پس از ورود به قسمت دروس ۲۱ درس را مشاهده می کنید. به ترتیب از درس یک شروع کنید. تصویر زیر درس یک نرم افزار افعال بی قاعده زبان انگلیسی English Irregular Verbs را نشان می دهد.

با کلیک بر روی هر فعل تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد و همچنین فعل برای شما تلفظ خواهد شد.

اگر بر روی تصویر بالا سمت راست کلیک کنید شکل مصور فعل به شما نشان داده خواهد شد. یعنی افعال را به تصویر خواهد کشید. اگر داخل نوار سفید رنگی که در زیر تصویر تعبیه شده است فعل را به زبان انگلیسی وارد کرده و از قسمت ! زبان Persian را انتخاب کنید فعل را به زبان فارسی ترجمه می کند. در زیر تصویر علاوه بر موارد ذکر شده دکمه های آبی رنگ دیگری نیز وجود دارد که به ترتیب از راست به چپ عملکرد های زیر را دارا می باشند.

EXAMPLE : برای فعل مثال های متعددی ارائه می دهد.

MEANING : معنی فعل را به انگلیسی نمایش می دهد.

FORM : فعل را در زمان های و فرم های مختلف صرف می کند.

WORD : تلفظ فعل را مجددا تکرار می کند.

نرم افزار افعال بی قاعده زبان انگلیسی English Irregular Verbs از طرف آقای ناصر رنجبر دوست در اختیار وبسایت آموزش و گسترش زبان لنگ لرن جهت انتشار قرار گرفته است. به زبان آموزان استفاده از این نرم افزار مفید را پیشنهاد می کنیم.

دانلود نرم افزار افعال بی قاعده زبان انگلیسی English Irregular Verbs

برای دانلود این نرم افزار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود نرم افزار English Irregular Verbs با حجم ۱۲۰ مگابایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *