سه شنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان چینی / دانلود مجموعه صوتی آموزش زبان چینی Audio InFlight Mandarin Chinese

دانلود مجموعه صوتی آموزش زبان چینی Audio InFlight Mandarin Chinese

یکی از زبان هایی که تکلم به آن بسیار دشوار است زبان چینی است. این زبان به جهت اینکه حاوی آواهایی است که تلفظ آن برای ما فارسی زبان ها دشوار است، به عنوان یکی از سخت ترین زبان ها برای ما شناخته می شود. اما این مشکل تا حدودی قابل حل است. عدم توانایی برای تکلم برخی از کلمات و جمله ها به خاطر این است که گوش ما عادت به شنیدن چنین اصواتی ندارد پس می توان با گوش دادن هر چه بیشتر به آنها این دشواری را مرتفع ساخت. یکی از مجموعه های معتبر در این زمینه مجموعه صوتی آموزش زبان چینی Audio InFlight Mandarin Chinese است. این مجموعه در واقع با اسامی دیگری نظیر چینی در سفر، In Flight Chinese و یا یادگیری سریع زبان چینی نیز شناخته می شود.

مجموعه صوتی آموزش زبان چینی
مجموعه صوتی آموزش زبان چینی

مجموعه صوتی آموزش زبان چینی Audio InFlight Mandarin Chinese حاوی فایل های صوتی است که به وسیله آن قادر خواهید بود زبان چینی را به سرعت فرا گرفته و مکالمات روزمره و ضروری این زبان را بیاموزید. فایل های صوتی این مجموعه در ۱۸ درس تنظیم شده و هر کدام از این ۱۸ درس که به زبان انگلیسی تدریس می شود به یکی از موضوعات آموزشی مانند سلام و احوال پرسی، اعداد، فروشگاه، روزها و ماه ها و … می پردازد. در زیر موضوعات کامل مجموعه صوتی آموزش زبان چینی Audio InFlight Mandarin Chinese را خواهید دید:

 1. Saying Hello
 2. Basic Expressions
 3. Numbers
 4. At the Airport
 5. Getting Around
 6. Asking Directions
 7. At the Hotel
 8. Making Friends
 9. At the Restaurant
 10. Telling Time
 11. Money
 12. Shopping
 13. Staying in Touch
 14. At the Train Station
 15. Getting Help
 16. Days and Months
 17. Going Out
 18. Asking Questions And Describing Things

با استفاده از مجموعه صوتی آموزش زبان چینی Audio InFlight Mandarin Chinese شما قادر خواهید بود در سفر به کشور چین نیازهای روزمره خود را برطرف کرده و ارتباط کلامی برقرار کنید.

دانلود مجموعه صوتی آموزش زبان چینی

برای دانلود رایگان این مجموعه بر روی لینک قرمز رنگ زیر کلیک کنید.

لینک دانلود مجموعه صوتی آموزش زبان چینی با حجم ۵۳ مگابایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *