خانه / آموزش زبان فرانسه / دانلود مجموعه سوالات آزمون دلف Delf Exams A1A2B1B2

دانلود مجموعه سوالات آزمون دلف Delf Exams A1A2B1B2

همانطور که می دانید آزمون دلف یکی از معروف ترین آزمون های بین المللی زبان فرانسوی است. موفقیت در این آزمون می تواند موقعیت های خوبی از نظر تحصیلی و شغلی را در برابر شما قرار دهد به همین منظور تصمیم گرفته ایم که در این پست برای علاقمندان زبان فرانسوی و داوطلبان آزمون دلف مجموعه سوالات آزمون دلف Delf Exams A1A2B1B2 را برای دانلود رایگان قرار دهیم.

همانطور که از عنوان این مطلب نیز مشخص است سوالات سطوح A1A2B1B2 در این مجموعه گنجانده شده است. سوالات مجموعه سوالات آزمون دلف Delf Exams A1A2B1B2 به صورت چهار گزینه ای و جای خالی و یا سوالاتی با پاسخ های کوتاه است همچنین برای سوالاتی که نیازمند مهارت گوش دادن هستند نیز فایل های صوتی در فولدر سطح مورد نظر تعبیه شده است.

مجموعه سوالات آزمون دلف Delf Exams A1A2B1B2
مجموعه سوالات آزمون دلف Delf Exams A1A2B1B2

برای تسلط بیشتر بر روی مطالب بهتر است پس از پاسخ به آنها جواب های خود را با پاسخ نامه انتهای هر سطح مقایسه کنید تا بتوانید نمره خود را به دست آورید لازم به ذکر است که در بخش اول هر نمونه سوالات امتیازات هر بخش نیز ذکر شده است.

در مجموعه سوالات آزمون دلف Delf Exams A1A2B1B2 برای سطح A1، سه نمونه، برای سطح A2، چهار نمونه، برای سطح B1، پنج نمونه و برای سطح B2 نیز یک نمونه سوال آورده شده است.

دانلود مجموعه سوالات آزمون دلف Delf Exams A1A2B1B2

برای دانلود این مجموعه سوالات بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود مجموعه سوالات آزمون دلف Delf Exams A1A2B1B2 با حجم ۳۸ مگابایت

۲ دیدگاه ها

  1. ممنونم از اینکه این منابع مهم و ارزشمند را رایگان دراختیار ما قرار دادید.
    موفق باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *