سه شنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان فرانسه / دانلود مجموعه آموزش زبان فرانسوی Tout va bien سطح A1,A2

دانلود مجموعه آموزش زبان فرانسوی Tout va bien سطح A1,A2

مجموعه آموزش زبان فرانسوی Tout va bien یک سری است که مشتمل بر کتاب الکترونیکی و فایل های صوتی می باشد. این مجموعه یک سری ۴ سطحی است که در این پست از وبسیات آموزش و گسترش زبان لنگ لرن سطح اول این مجموعه یا همان سطح A1,A2 را برای شما علاقمندان به زبان فرانسه جهت دانلود رایگان در نظر گرفته ایم.

مجموعه آموزش زبان فرانسوی Tout va bien سطح A1,A2 حاوی یک کتاب با فرمت PDF و ۳۴ صفحه ای است که در آن سعی شده با استفاده از زبان فرانسوی، تدریس شود. البته شایان ذکر است که مجموعه آموزش زبان فرانسوی Tout va bien یک سری خودآموز نیست بلکه از روشی پیروی می کند که در حقیقت باید در کنار استاد مورد استفاده قرار گیرد یعنی استاد محور است.

آموزش زبان فرانسوی Tout va bien
آموزش زبان فرانسوی Tout va bien

روش کار مجموعه آموزش زبان فرانسوی Tout va bien

روش کار در این مجموعه به گونه ای است که در هر درس ابتدا متنی با استفاده از فایل های صوتی برای شما خوانده می شود. همچنین برای درک بهتر مطالب متون فایل های صوتی نیز در ابتدای هر درس قرار داده شده است. پس از پایان متن شما باید به هر کدام از سوالاتی که در ادامه آمده است پاسخ دهید.

نکته جالب توجه اینکه طراح مجموعه آموزش زبان فرانسوی Tout va bien برای هر درس امتیازی در نظر گرفته است تا زبان آموز برای به دست آوردن این امتیازات تلاش بیشتری انجام دهد. در این مجموعه ۳ درس مختص سطح A1 است و ۲ درس نیز مخصوص سطح A2 است.

برای رفاه حال زبان آموزان در انتهای کتاب مجموعه آموزش زبان فرانسوی Tout va bien پاسخ سوالات هر درس نیز آورده شده است تا با مقایسه پاسخ های خود با آنها میزان یادگیری سنجیده شود.

لازم به یادآوری است که این مجموعه یک مجموعه مقدماتی نیست برای زبان آموزان تازه کار توصیه نمی شود.

دانلود Tout va bien

لینک دانلودمجموعه Tout va bien با حجم ۳۱ مگابایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *