سه شنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان فرانسه / دانلود فلش کارت اندروید آموزش زبان فرانسه SPB French Flash Cards

دانلود فلش کارت اندروید آموزش زبان فرانسه SPB French Flash Cards

در راستای منابع بساری که در زمینه آموزش زبان فرانسه از وبسایت آموزش زبان لنگ لرن منتشر شده است امروز نیز مجموعه ای با عنوان فلش کارت اندروید آموزش زبان فرانسه SPB French Flash Cards را برای شما تهیه کرده ایم. سری SPB Flash Cards فعال در زمینه تولید منابع آموزش زبان است و نرم افزار اندرویدی که ملاحظه می کنید هم یکی از این سری ها است که برای ۵ زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی و روسی مجموعه با همین عنوان ارائه کرده است.

مجموعه فلش کارت اندروید آموزش زبان فرانسه SPB French Flash Cards قابل نصب بر روی گوشی ها و تبلت های اندرویدی را داشته و هدف از تهیه آن آموزش لغات فرانسوی است.

فلش کارت اندروید آموزش زبان فرانسه
فلش کارت اندروید آموزش زبان فرانسه

نحوه کارکرد فلش کارت اندروید آموزش زبان فرانسه

این نرم افزار متشکل از صوت و تصویر است به این صورت که لغات در دسته بندی های متعدد از جمله حیوانات، افعال، رنگ ها، نوشیدنی ها، غذاها، لباس ها، داروها، اعداد و … طبقه بندی شده اند. پس از انتخاب دسته و وارد شدن به آن تصویر لغت مربوط از شما پرسیده می شود و به شما زمان داده می شود تا لغت را خودتان تلفظ کنید دقت کنید برای بار اول باید بر روی تصویر کلیک کرده تا لغت برایتان تلفظ شود بعد از آن از شما پرسیده می شود آیا پاسخ را میدانستید؟ اگر جواب شما به این سوال منفی باشد دفعه بعد که نرم افزار اجرا شد از شما مجددا آن لغت پرسیده خواهد شد.

فلش کارت اندروید آموزش زبان فرانسه SPB French Flash Cards چیزی شبیه به جعبه لایتنر فرانسوی است و دقیقا همان کاربرد را دارد. همچنین این مجموعه ورژن ۲٫۳ اندروید را پشتیبانی می کند.

دانلود فلش کارت اندروید آموزش زبان فرانسه SPB French Flash Cards

برای دانلود این مجموعه بر روی لینک زیر کلیک کرده و آن را بدون نیاز به پسورد دانلود نمایید.

لینک دانلود فلش کارت اندروید آموزش زبان فرانسه با حجم ۱۵٫۵ مگابایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *