جمعه , ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان انگلیسی / دانلود فرهنگ لغت واژه های نظامی و قوانین مرتبط Dictionary of Military Terms

دانلود فرهنگ لغت واژه های نظامی و قوانین مرتبط Dictionary of Military Terms

کتاب فرهنگ لغت واژه های نظامی و قوانین مرتبط Dictionary of Military Terms که در این پست مشاهده می کنید یک کتاب PDF است که در ۶۰۰ صفحه به معرفی اصطلاحات رایج نظامی در ایالات متحده آمریکا پرداخته است. این کتاب از ۳ بخش اصلی تشکیل شده است. بخش اول از ان به اختصارات یا کلمات مخفف و اختصاری در علوم نظامی پرداخته است. بخش دوم از آن نیز به اصطلاحات ارتباطی و در کل اطلاحات و واژگانی که در تماس ها به آن اشاره می شود پرداخته و بخش سوم از کتاب فرهنگ لغت واژه های نظامی و قوانین مرتبط Dictionary of Military Terms نیز شامل دستور العمل های اداری این رشته است.

فرهنگ لغت واژه های نظامی و قوانین مرتبط Dictionary of Military Terms
فرهنگ لغت واژه های نظامی و قوانین مرتبط Dictionary of Military Terms

در هر کدام از این ۳ بخش اصطلاحات و واژه ها به ترتیب حروف الفبا به همراه معنی دقیق و روشنی از آنها آورده شده است. این طبقه بندی به شما کمک می کند تا واژه مورد نظر را زودتر پیدا کرده و از جستجو در موضوعات نامرتبط دیگر بپرهیزید.

در پایان کتاب فرهنگ لغت واژه های نظامی و قوانین مرتبط Dictionary of Military Terms سه بخش مهم وجود دارد که در آن واژه هایی که با کلمات اختصاری در منابع و مدارک نشان داده می شود لیست شده اند به عنوان مثال ABCA که مخفف کلمه American, British, Canadian, Australian Armies Standardization Programمی باشد.

دانلود فرهنگ لغت واژه های نظامی و قوانین مرتبط

با کلیک بر روی لینک زیر می توانید این کتاب را به رایگان دانلود کنید.

لینک دانلود فرهنگ لغت واژه های نظامی و قوانین مرتبط Dictionary of Military Terms با حجم ۵۰۰ کیلوبایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *