سه شنبه , ۲۱ آذر ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان ایتالیایی / دانلود فایل صوتی آموزش زبان ایتالیایی Italian with Paul Noble

دانلود فایل صوتی آموزش زبان ایتالیایی Italian with Paul Noble

در پست های قبلی نیز برای شما فایل های صوتی آموزش زبان اسپانیایی با پائول نوبل را قرار داده ایم. امروز قصد داریم در این پست همین مجموعه را برای آموزش زبان ایتالیایی در اختیار شما می گذاریم. فایل صوتی آموزش زبان ایتالیایی Italian with Paul Noble مجموعه ای است که با تکیه بر فایل های صوتی سعی دارد زبان ایتالیایی را به زبان آموزان توسط گوش کردن آموزش دهد. این کار نه تنها آموزش با کیفیت را برای شما در بر دارد بلکه مهارت های خاص و مشکلی مانند گوش دادن را در شما تقویت می کند.

در متدهای دیگری مانند یادگیری زبان توسط گوش دادن به اخبار یا نگاه کردن به فیلم های زبان اصلی همین پیامد را برای شما به همراه دارد اما مزیت فایل صوتی آموزش زبان ایتالیایی Italian with Paul Noble نسبت به این مجموعه ها در این است که این مجموعه توانسته است ۱۳ ساعت آموزش را در کمترین حجم ممکن نسبت به مجموعه های ذکر شده ارائه کند.

در فایل صوتی آموزش زبان ایتالیایی Italian with Paul Noble شما به کمک ۱۲ درس زبان ایتالیایی را گام به گام آموزش می بینید البته لازم به ذکر است که زبان پایه ای که این مجموعه توسط آن تدریس می شود انگلیسی است پس توصیه ما به شما این است که در صورتی که هیچ گونه اطلاعاتی از زبان انگلیسی ندارید این مجموعه را استفاده نکنید. البته نحوه آموزش به شکلی است که نیاز به دانش زبانی پیچیده ای نیست و با دانستن اندکی از زبان انگلیسی می توانید از آن استفاده کنید.

مجموعه صوتی آموزش زبان ایتالیایی Italian with Paul Noble
مجموعه صوتی آموزش زبان ایتالیایی Italian with Paul Noble

دانلود فایل صوتی آموزش زبان ایتالیایی Italian with Paul Noble

لینک دانلود مجموعه صوتی آموزش زبان ایتالیایی Italian with Paul Noble با حجم  ۳۲۹ مگابایت

۲ دیدگاه ها

  1. سلام
    لینک ها پاک شدند. امکانش هست دوباره آپ کنین؟
    ممنون

    مدیر سایت: دوست عزیز لینک ها برای دقایقی در دسترس نبودند. در حال حاضر می توانید براحتی دانلود فرمایید. با تشکر

  2. ممنون از لطفتون بابت قرار دادن این مطالب 🙂

    پشتیبانی: خواهش می کنم. موفق باید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *