خانه / آموزش زبان روسی / دانلود نرم افزار آموزش زبان روسی Rosetta Stone

دانلود نرم افزار آموزش زبان روسی Rosetta Stone

نرم افزار آموزش زبان روسی Rosetta Stone برای همگان آشناست  نرم افزار Rosetta Stone محصول کشور آمریکا است که برنده جایزه های گوناگونی نیز در زمینه آموزش زبان می باشد. نرم افزارRosetta Stone  به اکثر زبان های دنیا دارای یک مجموعه می باشد. زبان آموزان با کمک Rosetta Stone  طی ۲۱۰ جلسه آموزش، زبان مرود نظر را فراخواهند گرفت و پس از اتمام این جلسات شما می توانید زبان روسی را به راحتی صحبت کنید. از قابلیت های مهم و جذاب نرم افزار آموزش زبان روسی Rosetta Stone تلفظ صحیح کلمات و تست آن توسط خود نرم افزار است. به صورتی که پس از گوش کردن تلفظ نرم افزار شما باید آن را تکرار کنید در این صورت نرم افزار درصد تلفظ شما را از لحاظ صحت می سنجد. نرم افزار آموزش زبان روسی Rosetta Stone در ۳ سطح طراحی و تدوین شده است.

طریقه نصب نرم افزار آموزش زبان روسی Rosetta Stone

از پوشه software   نرم افزار آموزش زبان روسی Rosetta Stone را نصب کنید. پس از آن فایل کرک را در محل نصب نرم افزار کپی کرده و فعال کنید تا نرم افزار اکتیو شود. فایل ISO هر سطح را به وسیله نرم افزار ساخت درایو مجازی Demon tools فعال کرده سپس از داخل نرم افزار سطح مذکور را اضافه نمایید.

Rosetta-Stone-Russian

دانلود نرم افزار آموزش زبان روسی Rosetta Stone

برای دانلود نرم افزار آموزش زبان روسی Rosetta Stone بر روی لینک اول و برای دانلود سطوح آن بر روی لینک سطح مورد نظر کلیک کنید.

لینک دانلود نرم افزار آموزش زبان روسی Rosetta Stone با حجم  ۱۲۳ مگابایت

لینک دانلود سطح ۱ نرم افزار آموزش زبان روسی Rosetta Stone با حجم  ۳۸۹ مگابایت

لینک دانلود سطح ۲ نرم افزار آموزش زبان روسی Rosetta Stone با حجم  ۴۲۰ مگابایت

لینک دانلود سطح ۳ نرم افزار آموزش زبان روسی Rosetta Stone با حجم  ۴۵۲ مگابایت

یک دیدگاه

  1. یوسف دیده بانی

    با سلام حدمت مدیریت محترم سایت . اینجانب ضمن تشکر فراران بخاطر در اختیار گذاشتن نرم افزار روزیتا استون و سایر محتویات سایت که واقعا در جای خود بی نظیر و مثمر ثمر می باشند و من به نوبه خود که فردی ۵۲ ساله ودیپلم می باشم این برنامه ها را خیلی مفید می دانم و مدت کمی است که به عنوان یک فرد مبتدی آغاز به مطالعه زبان روسی نمودم و الان از پیشرفت خود راضی هستم . فقط تنها اشکالی که دارم نرم افزار پس از گذشت زمانی ارور میدهد با پیغام اپلکیشن ارور . چندین بار ریمو و دوباره نصب کردم که بازهم پس از چند درس همان ارور را تکرار می کند . لطفا در صورت امکان بنده را راهنمائی فرمائید . البته لازم به ذکر است که بنده این نرم افزار را در کامپیوتر استفاده میکنم .
    با تشکر از الطاف بیکران شما . ارادتمند : یوسف دیده بانی از تبریز

    پشتیبانی: با تشکر زا نظر لطف شما. درباره نصب برنامه پیشنهاد می کنیم صفحه راهنمای نصب رزتا استون را دقیقا مطالعه نموده و طبق مراحل پیش بروید. بخصوص مسئله کرک کردن نرم افزار. چون که ایراد پیش آمده برای شما از کرک نشدن نرم افزار است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *