سه شنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان آلمانی / دانلود دیکشنری زبان آلمانی McGraw-Hill’s German Student Dictionary

دانلود دیکشنری زبان آلمانی McGraw-Hill’s German Student Dictionary

برای هر زبان آموزی داشتن یک فرهنگ لغت و یا همان دیکشنری لازم و ضروری است. این نکته علی الخصوص برای تازه کاران بسیار با اهمیت است. زیرا در ابتدای یادگیری یک زبان بیگانه بیشتر کلمات و لغات برای دانش آموزان نا آشنا است پس امروز در راستای همین نکته برای زبان آموزان زبان آلمانی دیکشنری زبان آلمانی McGraw-Hill’s German Student Dictionary را آماده کرده ایم.

از ویژگی های مثبت دیکشنری زبان آلمانی McGraw-Hill’s German Student Dictionary دارای بودن لغات ابتدای و آسان است. در حقیقت این کتاب در بردارنده لغات اساسی اما ساده در زبان آلمانی است و در آن سعی شده است از ارائه لغات دشواری و تخصصی دوری شود به همین جهت دیکشنری زبان آلمانی McGraw-Hill’s German Student Dictionary برای کسانی که تازه شروع به یادگیری زبان آلمانی کرده اند بسیار مفید است.

این دیکشنری ساده به زبان انگلیسی است. یعنی لغات آلمانی را به انگلیسی ترجمه می کند و علاوه بر ترجمه لغات، راهنمای چگونگی تلفظ، اطلاعات گرامری مرتبط با آن لغت و نمونه و مثالی در ارتباط با آن را در بر دارد. دیکشنری زبان آلمانی McGraw-Hill’s German Student Dictionary حدودا ۳۵۰۰ لغت آلمانی را برای شما ترجمه می کند. با این حجم لغات می توان ادعا نمود که اکثر لغات اساسی و پایه ای زبان آلمانی را شامل می شود و شما را از به کارگیری هر منبع دیگری بی نیاز می سازد.

دیکشنری زبان آلمانی McGraw-Hill’s German Student Dictionary همچنین حاصل تلاش انتشارات معتبر  McGraw-Hill است که همه شما دوستان از منابع موفق منتشر شده آن اطلاع دارید.

McGraw-Hills German Student Dictionary

دانلود دیکشنری زبان آلمانی McGraw-Hill’s German Student Dictionary

نحوه دانلود رایگان دیکشنری زبان آلمانی McGraw-Hill’s German Student Dictionary به این صورت است که ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کرده و فایل این کتاب را دانلود کنید. پس از ان با استفاده از پسورد زیر لینک دانلود فایل را از حالت فشرده خارج کرده و استفاده نمایید.

لینک دانلود دیکشنری زبان آلمانی McGraw-Hill’s German Student Dictionary با حجم ۱۴٫۵ مگابایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *