چهارشنبه , ۲۲ آذر ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان انگلیسی / دانلود کتاب ۱۵۰۰۰ اصطلاح مفید انگلیسی ۱۵۰۰۰Useful Phrases

دانلود کتاب ۱۵۰۰۰ اصطلاح مفید انگلیسی ۱۵۰۰۰Useful Phrases

کتاب ۱۵۰۰۰ اصطلاح مفید انگلیسی ۱۵۰۰۰Useful Phrases در حقیقت یک کتاب بسیار قدیمی است که اولین بار ۸۰ سال پیش نگارش شده است در این پست نسخه جدید و ویرایش شده آن که در سال ۲۰۰۸ به چاپ رسیده است را مشاهده می کنید.

این کتاب مفید همانطور که از نام نیز پیداست حاوی ۱۵۰۰۰ اصطلاح مفید و ارزنده در زبان انگلیسی است که شما می توانید از آنها در نگارش متون انگلیسی و یا صحبت کردن به این زبان استفاده کنید.

کتاب 15000 اصطلاح مفید انگلیسی 15000Useful Phrases
کتاب ۱۵۰۰۰ اصطلاح مفید انگلیسی ۱۵۰۰۰Useful Phrases

کاربرد اصطلاحات مطروحه در کتاب ۱۵۰۰۰ اصطلاح مفید انگلیسی ۱۵۰۰۰Useful Phrases همچنین توانایی شما را در درک متون انگلیسی بالا برده و قدرت صحبت کردن و مکالمه را در شما تقویت می کند.

دانلود کتاب ۱۵۰۰۰ اصطلاح مفید انگلیسی ۱۵۰۰۰Useful Phrases

این کتاب کم حجم و مفید را می توانید به رایگان از وبسایت آموزش و گسترش زبان لنگ لرن با استفاده از کلیک بر روی لینک زیر دانلود نموده و مورد استفاده قرار دهید. لازم به یادآوری است که این لینک حاوی فایل فشرده شده است مجموعه می باشد و شما باید پس از دانلود با استفاده از پسوردی که در زیر نوشته شده آن را از حالت فشرده خارج کرده و مورد استفاده قرار دهید.

لینک دانلود کتاب ۱۵۰۰۰ اصطلاح مفید انگلیسی ۱۵۰۰۰Useful Phrases با حجم ۷۰۶ کیلوبایت

یک دیدگاه

  1. سلام چطور ازش استفاده کنم اصلا ترجمه فارسی نداره

    پشتیبانی: دیکشنری و تمرین بیشتر. البته اگر در زینه زبان انگلیسی ضعیف هستید بهتره از منابع مقدماتی تر شروع کنید. موفق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *