خانه / آموزش زبان فرانسه / دانلود کتاب واژگان فرانسوی برای انگلیسی زبان ها French Vocabulary for English Speakers

دانلود کتاب واژگان فرانسوی برای انگلیسی زبان ها French Vocabulary for English Speakers

کتاب واژگان فرانسوی برای انگلیسی زبان ها French Vocabulary for English Speakers نام کتاب ارزشمند است که در این پست آن را به شما دوستان معرفی خواهیم کرد. به جهت این که این کتاب برای انگلیسی زبان ها طراحی شده است استفاده از آن مناسب افرادی است که تا حدودی به زبان انگلیسی تسلط دارند.

کتاب واژگان فرانسوی برای انگلیسی زبان ها French Vocabulary for English Speakers
کتاب واژگان فرانسوی برای انگلیسی زبان ها French Vocabulary for English Speakers

کتاب واژگان فرانسوی برای انگلیسی زبان ها French Vocabulary for English Speakers حاوی حدودا ۳۰۰۰ واژه فرانسوی است که به زبان انگلیسی معنا شده است. یادگیری این واژگان علاوه بر گسترش دایره لغات در مکاملت نیز تاثیرگذار است. استفاده از این کتاب ارزشمند به شما کمک می کند تا پایه خود را در زبان فرانسوی تقویت کنید.

استفاده از کتاب واژگان فرانسوی برای انگلیسی زبان ها French Vocabulary for English Speakers همچنین باعث می شود مهارت مکالمه به زبان فرانسوی تقویت شود. این کتاب مناسب افرادی است که قصد سفر داشته و نیازمند به کار بردن واژگان فرانسوی در سفر هستند.

دانلود کتاب واژگان فرانسوی برای انگلیسی زبان ها

برای دانلود فایل PDF و نسخه الکترونیکی کتاب واژگان فرانسوی برای انگلیسی زبان ها French Vocabulary for English Speakers بر روی لینک زیر کلیک کرده و آن را به رایگان دریافت کنید.

لینک دانلود کتاب واژگان فرانسوی برای انگلیسی زبان ها با حجم ۲۷ مگابایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *