خانه / آموزش زبان انگلیسی / دانلود مجموعه کودک شما می تواند بخواند Your baby can read

دانلود مجموعه کودک شما می تواند بخواند Your baby can read

مجموعه کودک شما می تواند بخواند، برای کودکان ۳ الی ۳۵ ماهه طراحی شده است. مبتکر این مجموعه ارزشمند دکتر تیتزر، می گوید شروع آموزش خواندن به کودکان در سنین بالاتر اشتباه بوده و از آنجا که این آموزش در سنین ۳ الی ۳۵ ماهگی ساده تر صورت می گیرد نباید این امر را به عقب انداخت.
قطعا این سوال برای شما نیز پیش آمده است که چرا باید تا سنین مدرسه برای یادگیری حروف الفبا و خواندن صبر کرد. جواب این سوال در خود سوال نهفته است. هیچ الزامی برای این مسئله وجود ندارد. کودک شما می تواند حروف انگلیسی را فارغ از اینکه زبان مادری اش چیست بیاموزد و در سن ۳۵ ماهگی می تواند جملات را بخواند.
کودکان تا سن ۵ سالگی با سرعت بسییار بیشتری در مسیر تکامل مغزی قرار دارند؛ از این رو این سنین مناسب آموزش دادن هرچیز است که از نظر شما مهم است و می تواند باعث تغییر زندگی کودک شما در آینده شود.

Your-baby-can-read-2

دکتر تیتزر معتقد است آموزشی موثر خواهد بود که در محیطی واقعی شکل گرفته باشد و با واقعیت زندگی کودک همخوان باشد. از این رو وی اعتقادی به آموزش توسط شخصیت های کارتونی برای سنین بسیار پایین ندارد؛ و مجموعه کودک شما می تواند بخواند را نیز بر طبق همین اصل و با استفاده از ایجاد همین موقعیت های واقعی توسط کودکان تهیه کرده است.
دکتر تیتزر می گوید در این سنین در هر ثانیه ده ها هزار ارتباط عصبی در شبکه مغزی کودک متولد می شود و هر آنچه کودک در این زمان یاد بگیرد در حافظه بلند مدت وی ثبت خواهد شد. همچنین این آموزش ها به دلیل افازیش توانایی های ارتباطی کودک با محیط پیرامون، موجبات افزایش اعتماد به نفس و بالا رفتن سطح توانایی های ذهنی و عاطفی کودک را فراهم خواهد آورد.
آموختن زبان انگلیسی را با مجموعه کودک شما می تواند بخواند به امری ساده و دلپذیر تبدیل نمایید.

نکاتی برای استفاده از این مجموعه

کارگاه تمرین Workshop

اولین DVD از این مجموعه به آموزش والدین در مورد نحوه استفاده از مجموعه Your Baby Can Read می پردازد. این DVD از مصاحبت تهیه کننده این مجموعه با والدین تشکیل می شود و به بررسی تعداد دفعات دیدن کودک و تاثیر آن می پردازد.

شروع (Starter DVD)
زمان: ۳۰ دقیقه
اولین ویدئو از مجموعه است که ۲۰ کلمه کلیدی را به فرزندتان معرفی می کند.در این قسمت کودک با کلمات کلیدی اولیه که برای یاد گرفتن زبان انگلیسی به آن نیاز دارد آشنا می شود.
بخش ۱
زمان: ۳۰ دقیقه
این بخش شامل بیش از ۵۰ عبارت به اضافه سرودها، حیوانات و یک بخش بازیهای تعاملی برای کمک به یادگیری فرزندتان و افزایش مجموعه لغات او می باشد.
بخش ۲
زمان: ۳۰ دقیقه
سومین ویدئو با کلمات جدید، سرودهای جدید ، حیوانات بیشتر و تفریح بیشتر! شامل بیش از ۵۰ لغت جدید و” بازی لغات”.
بخشی برای کمک به یادگبری کودکتان که دایره لغات خواندنی او را افزایش می دهد.
بخش ۳
زمان: ۳۰ دقیقه
چهارمین DVD که بسیاری از عبارات ۲ یا ۳ کلمه ای را توضیح می دهد و آموزش نوشتن از چپ به راست را شروع می کند.
دوره
زمان:۴۰ دقیقه
این DVD آخرین بخش مجموعه کودک شما می تواند بخواند است. این بخش کلمات را از شروع تا بخش ۳ دوره می کند. این بخش مخصوص کودکانی طراحی شده که با لغات ۴ قسمت قبل آشنا هستند.

دانلود مجموعه کودک شما می تواند بخواند Your baby can read

این مجموعه ارزشمند را می توانید از بخش کودک وبسایت آموزش زبان لنگ لرن دانلود نمایید.

دانلود فصل ۱ مجموعه کودک شما می تواند بخواند حجم ۱٫۶ گیگابایت

دانلود فصل ۲ مجموعه کودک شما می تواند بخواند حجم ۱٫۶ گیگابایت

دانلود فصل ۳ مجموعه کودک شما می تواند بخواند حجم ۱٫۴ گیگابایت

دانلود فصل ۴ مجموعه کودک شما می تواند بخواند حجم ۱٫۴ گیگابایت

دانلود فصل ۵ مجموعه کودک شما می تواند بخواند حجم ۲ گیگابایت

۳ دیدگاه ها

  1. با سلام می شه خسته نباشید خیلی ممنون از سایتتون .فایل ها رااز حالت زیپ خارج کنید هنگام دانلود چرش پیدا کرده و فایل باز نمی شود

    مدیر سایت: دوست عزیز دقیقا متوجه منظور شما نشدیم. در هنگام دانلود دچار خطا می شوید و یا در هنگام خارج کردن از حالت فشرده. به هر حال فایل ها تست شد و مشکلی نیست. پیشنهاد می کنیم از برنامه های مدیریت دانلود استفاده نمایید. موفق باشید.

  2. عالیه دستتون درد نکنه

    مدیر سایت: خواهش می کنم. موفق باشید.

  3. عالیه ممنون از سایت خوبتون very niiiiiiiiiiiiiiiiiic

    پشتیبانی: خواهش می کنم دوست عزیز. موفق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *