سه شنبه , ۲۱ آذر ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان روسی / دانلود مجموعه خودآموز زبان روسی Assimil Russian

دانلود مجموعه خودآموز زبان روسی Assimil Russian

مجموعه خودآموز زبان روسی Assimil Russian از دو قسمت کتاب و فایل های صوتی تشکیل شده است. به طور کلی این مجموعه در ۱۰۰ درس خلاصه شده است. این دورس از سه بخش زبان جدید، مرور دروس و مرحله منفعل و مرحله غیر فعال.
به طور خلاصه بخش اول از ۶ درس در قالب قسمت های گوش کردن به دیالوگ ها و تکرار آنها، بررسی کردن درک مطلب، یادآوری مطالب با استفاده از تکرار و انجام تمرینات، بخش دوم مجموعه خودآموز زبان روسی Assimil Russian متشکل از ۴۴ درس در دو قسمت بخوان و مرور کن و تثبیت آنچه از طریق این روش آموخته اید و بخش سوم نیز به طور کلی ۵۰ درس نهایی را تشکیل می دهند.
در مجموعه خودآموز زبان روسی Assimil Russian هر درس نیز دارای فایل صوتی مجزا است. این فایل های جمعا ۲۰۰ دقیقه آموزش را در خود جا داده است.
در انتهای کتاب مجموعه خودآموز زبان روسی Assimil Russian نیز به طور مجزا به بخش گرامر، منابعی برای مطالعه بیشتر و فرهنگ لغت روسی به انگلیسی و انگلیسی به روسی پرداخته شده است. قابل ذکر است که زبان این مجموعه انگلیسی است.

مجموعه خودآموز زبان روسی Assimil Russian
مجموعه خودآموز زبان روسی Assimil Russian

دانلود مجموعه خودآموز زبان روسی Assimil Russian

برای دانلود مجموعه ارزشمند خودآموز زبان روسی Assimil Russian به صورت کاملا رایگان بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

لینک دانلود مجموعه خودآموز زبان روسی Assimil Russian با حجم ۱۸۰ مگابایت

یک دیدگاه

  1. با سلام واحترام وعرض ادب / به شما تبریک میگویم زیرا که دانشگاه وبالاتر از آن را به رایگان و با محبت به خانه هموطنان به ارمغان آوردهاید.
    از صمیم قلب از شما سپاسگزارم و متشکرم واز خداوند میخواهم کهسما خادمین و خدمتگزاران جامعه راهمواره حفط کند و پیروز بگرداند.
    lمدتها دنبال سری assimile بودم وگمشدهام را اینجا یافتم وآیا ممکن است که برای کلیه زبانها این دوره را تدارک ببینید. با تشکر مجدد

    مدیر سایت: تشکر از حسن تعبیر شما استاد گرامی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *