دوشنبه , ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان چینی / دانلود نرم افزار اندروید آموزش زبان چینی در ۱ ماه Chinese in a Month

دانلود نرم افزار اندروید آموزش زبان چینی در ۱ ماه Chinese in a Month

شاید شما هم از آن عده از دوستان هستید که برای رفتن به کلاس برای یادگیری زبان چینی وقت ندارید، در این صورت باید ازمنابع آموزشی که به صورت خودآموز عمل می کنند و همچنین می توان از آنها در اوقات بیکاری نیز استفاده کرد، بهره ببرید.یکی از این منابع ارزشمند نرم افزار اندروید آموزش زبان چینی در ۱ ماه Chinese in a Month است.

نرم افزار اندروید آموزش زبان چینی در 1 ماه
نرم افزار اندروید آموزش زبان چینی در ۱ ماه

آشنایی با متد آموزش زبان چینی در ۱ ماه

در این نرم افزار قدرتمند آموزش بر مبنای آزمون و خطا است یعنی زبان آموز با انجام آزمون ها زبان چینی را می آموزد در صورتی که در پاسخ های ارائه شده نیز غلط باشد باعث می شود آن پاسخ در ذهن زبان آموز بهتر جای گیرد. به طور کلی متد آموزشی نرم افزار اندروید آموزش زبان چینی در ۱ ماه Chinese in a Month بر اساس مهارت های شنیداری و دیداری است یعنی شما با گوش دادن و دیدن تصاویر زبان چینی را می آموزید.

سطوحی که در نرم افزار اندروید آموزش زبان چینی در ۱ ماه Chinese in a Month آموزش داده می شود از مقدماتی تا پیشرفته را شامل می شود. همچنین برای آموزش نحوه تلفظ صحیح کلمات این نرم افزار قابلیت تلفظ نیز دارد و با کلیک بر روی لغات مختلف نحوه نوشتن آن لغت را نیز خواهید آموخت.

با استفاده از نرم افزار اندروید آموزش زبان چینی در ۱ ماه Chinese in a Month شما قادر خواهید بود در ۳۰ درس با بسیاری از لغات و کلمات زبان چینی آشنا شده و به ادعا تولید کنندگان این نرم افزار، زبان چینی را در مدت ۱ ماه بیاموزید.

دانلود نرم افزار اندروید آموزش زبان چینی در ۱ ماه Chinese in a Month

برای دانلود رایگان و مستقیم و بدون پسورد نرم افزار اندروید آموزش زبان چینی در ۱ ماه Chinese in a Month بر روی لینک سبز رنگ زیر کلیک کنید.

لینک دانلود آموزش زبان چینی در ۱ ماه با حجم ۷۶ مگابایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *