سه شنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان فرانسه / دانلود مجموعه کتاب و فایل های صوتی آموزش زبان فرانسه در ۳ ماه

دانلود مجموعه کتاب و فایل های صوتی آموزش زبان فرانسه در ۳ ماه

امروز همراه مجموعه ای در خدمت شما هستیم که می تواند یادگیری زبان فرانسوی را برایتان جذاب و آسان کند نام این مجموعه، مجموعه کتاب و فایل های صوتی آموزش زبان فرانسه در ۳ ماه French in Three Months Book and CD می باشد. در حقیقت این مجموعه به نوعی از مجموعه های چندگانه است که با تمرکز بر روی چند مهارت آموزش را آغاز می کند در مجموعه کتاب و فایل های صوتی آموزش زبان فرانسه در ۳ ماه French in Three Months Book and CD علاوه بر تاکید بر یادگیری لغات فرانسوی یادگیری دستور زبان فرانسوی نیز مد نظر بوده است به همین دلیل می تواند این مجموعه را مجموعه ای کامل برای یادگیری زبان فرانسوی دانست علی الخصوص اینکه این کتاب حاوی فایل های صوتی نیز می باشد که می تواند به مهارت گوش دادن نیز کمک شایانی کند.

مجموعه کتاب و فایل های صوتی آموزش زبان فرانسه در ۳ ماه French in Three Months Book and CD حاوی ۳ سی دی صوتی است که هر کدام از آن ها حدودا ۳۰ قسمت می باشند. کتاب این مجموعه نیز در قالب فایل پی دی اف در اختیار شما است تا در کنار فایل های صوتی از آن استفاده کرده تا هم معانی لغات و هم املای آن را فرا کیرید. استفاده از این سری مجموعه ها می تواند به عنوان یک منبع کامل در آموزش زبان فرانسوی شما را همراهی کند.

مجموعه کتاب و فایل های صوتی آموزش زبان فرانسه در ۳ ماه French in Three Months Book and CD از سری مجموعه Hugo می باشد که مورد تایید بسیاری از دانشگاه ها و مراکز معتبر است. این مجموعه علاوه بر تمرین هایی که در انتهای هر فصل در کتاب آورده است تمارین صوتی نیز در فایل های صوتی خود گنجانده است.

French in Three Months Book and CD

دانلود مجموعه کتاب و فایل های صوتی آموزش زبان فرانسه در ۳ ماه

برای دانلود این مجموعه ارزشمند بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود مجموعه کتاب و فایل های صوتی آموزش زبان فرانسه در ۳ ماه French in Three Months Book and CD با حجم ۲۰۲ مگابایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *