دوشنبه , ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان روسی / دانلود مجموعه صوتی آموزش زبان روسی Michel Thomas

دانلود مجموعه صوتی آموزش زبان روسی Michel Thomas

در این پست مجموعه آموزش زبان روسی Michel Thomas را برای دانلود رایگان برای شما در نظر گرفته ایم. مجموعه پادکست های ( فایل های صوتی ) آموزش زبان روسی میشل توماس Michel Thomas Russian حاوی سه سطح و مجموعا بالغ بر ۲۴۳ فایل می باشد. در این متد سعی شده بدون استفاده از منابع مکتوب به آموزش پرداخته شود. این مجموعه مانند سایر مجموعه های معروف دنیا به زبان های دیگر نیز تدوین شده است و همانطور که مشخص است هدف اصلی این مجموعه بالا بردن سطح مهارت Speaking در زبان آموزان است.

سطوح مجموعه فایل های صوتی Michel Thomas Russian
سطوح مجموعه فایل های صوتی Michel Thomas Russian

سطوح مجموعه فایل های صوتی  Michel Thomas Russian

۱٫ سطح مقدماتی Foundation : در این سطح سعی شده زبان آموز را با قرار دادن در موقعیت های مختلف با زبان روسی آشنا کنند. این بخش شامل ۱۴۴ فایل صوتی و مجموعا ۹ ساعت و ۳۰ دقیقه آموزش می باشد.

۲٫ سطح پیشرفته Advanced : این بخش حاوی ۴ قسمت است. در مجموع این قسمت ها ۵۵ فایل صوتی است که مجموعا ۵ ساعت آموزش را در بر دارد. در این قسمت شما با ساختار جمله و نحوه شکل گیری آنها آشنا می شوید.

۳٫ سطح لغات Vocabulary : این دوره بالغ بر ۵ ساعت آموزش صوتی را در بر دارد. هدف از این سطح گسترش دامنه لغات زبان آموزان است. در راستای همین هدف نیز بیش از ۱۰۰۰ لغت جدید به زبان آموزان آموزش داده می شود.

دانلود مجموعه صوتی آموزش زبان روسی Michel Thomas

شما دوستان عزیز می توانید سه سطح مجموعه صوتی آموزش زبان روسی Michel Thomas را به طور مجزا از لینک های زیر به طور مستقیم و کاملا رایگان دانلود نمایید.

دانلود سطح مقدماتی آموزش زبان روسی Michel Thomas با حجم ۷۷۳ مگابایت

دانلود سطح پیشرفته آموزش زبان روسی Michel Thomas با حجم ۴۲۷ مگابایت

دانلود سطح لغات آموزش زبان روسی Michel Thomas با حجم ۴۱۴ مگابایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *