چهارشنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان انگلیسی / دانلود مجموعه آموزش زبان تخصصی رشته بازرگانی

دانلود مجموعه آموزش زبان تخصصی رشته بازرگانی

تجارت و بازرگانی بین المللی روز به روز در حال گسترش است و کسانی در این عرصه پیروزند که بتوانند با شرکای تجاری خود در عرصه بین المللی ارتباط پایدار تری برقرار نمایند. زبان تخصصی رشته بازرگانی ابزاری است که می تواند در این زمینه کمک فراوانی به علاقمندان، دانشجویان و کارکنان این رشته نماید. از آنجا که زبان انگلیسی زبان بین المللی داد و ستد و بازرگانی محسوب می شود؛ به شما پیشنهاد می کنیم جهت ارتقای موقعیت شغلی خود، افزایش موفقیت شرکت بازرگانی خود و در کل مناسبات بازرگانی خود و نیز افزایش دانش زبان انگلیسی خود در زمینه بازرگانی منبع ارزشمندی را که امروز به شما معرفی می کنیم را از دست ندهید. همراه ما باشید با مجموعه آموزش زبان تخصصی رشته بازرگانی.

همچنین می توان مطالعه این مجموعه ارزشمند را به مدیران و کارشناسان رشته بازرگانی که قصد مهاجرت با ویزای کار  به کشورهای خارجی دارند، توصیه نمود. چرا که می تواند در زمینه کاریابی و افزایش توانایی های شغلی در کشور مقصد بسیار مفید واقع شود.

ویژگی های مجموعه آموزش زبان تخصصی رشته بازرگانی

مجموعه آموزش زبان تخصصی رشته بازرگانی با نام اصلی oxford English for careers commerce در دو جلد و توسط انتشارات دانشگاه آکسفورد منتشر شده است.

جلد اول این مجموعه در ۱۳۷ صفحه و ۱۵ درس ارائه شده که هر درست شامل لغات مهم، مکالمات نمونه، داستان و… می باشد.

جلد دوم مجموعه نیز با راائه مطالب در سطلی بالاتر و با همان مشخصات جلد اول منتشر شده است. این جلد نیز دارای ۱۳۷ صفحه و ۱۵ درس می باشد.

دانلود مجموعه آموزش زبان تخصصی رشته بازرگانی

مجموعه آموزش زبان تخصصی رشته بازرگانی را می توانید با لینک مستقیم و رایگان از وبسایت آموزش زبان لنگ لرن دانلود نمایید.

لینک دانلود مجموعه آموزش زبان تخصصی رشته بازرگانی با حجم ۱۰۰ مگابایت

 

یک دیدگاه

  1. ba tashakor az mataalebe khui k dar site etun gozashtin.
    age emkaan dare nemune soalate dars b dars va dey mah va khordad mahe paye dovome dabirestan ro ham azaafe befarmaeed mamnun misham.
    ba tashakor

    مدیر سایت: خواهش می کنم دوست عزیز. در برنامه های سایت مواردی که فرمودید هست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *