سه شنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۶
خانه / آموزش زبان اسپانیایی / دانلود کتاب آموزش اسپانیایی محاوره ای در ۲۰ درس Conversational Spanish in 20 Lessons

دانلود کتاب آموزش اسپانیایی محاوره ای در ۲۰ درس Conversational Spanish in 20 Lessons

کتاب آموزش اسپانیایی محاوره ای در ۲۰ درس Conversational Spanish in 20 Lessons را می توان به عنوان یک مرجع کامل آموزش زبان اسپانیایی دانست زیرا نویسنده سعی کرده است تمامی جنبه های گرامری و مکالمه را در آن بگنجاند. همانطور که از نام این کتاب نیز بر می آید این کتاب ۲۰ درس اصلی دارد اما در ابتدای کتاب قبل از آموزش این دورس بخش های مهم و کاربردی مانند الفبای زبان اسپانیایی آورده شده است. لازم به ذکر است که در این بخش مهم علاوه بر آموزش الفبا نحوه تلفظ و مثالی کاربردی نیز آورده شده است.
در ۲۰ درسی که در کتاب آموزش اسپانیایی محاوره ای در ۲۰ درس Conversational Spanish in 20 Lessons آورده شده است سعی شده به تمامی موضوعات در زبان اسپانیایی پرداخته شود. به عنوان مثال در درس اول سعی شده با تمرکز بر روی لغات عمل شود در راستای همین موضوع نیز از معرفی اعضای خانواده شروع کرده ابتدا خط الرسم هر لغت به زبان اسپانیایی آورده شده است پس از آن تلفظ آن با رسم الخط انگلیسی آموزش داده می شود و در ستون دیگر معنی انگلیسی آن لغت آورده شده است.
در مجموع می توان این کتاب را به عنوان منبعی مناسب و کاربرد برای افرادی دانست که آشنایی با زبان اسپانیایی ندارند زیرا همانگونه که گفته شد این کتاب تقریبا از سطح مقدماتی آغاز کرده و تمامی موضوعات زبان اسپانیایی را شامل می شود. لازم به ذکر است که کتاب آموزش اسپانیایی محاوره ای در ۲۰ درس Conversational Spanish in 20 Lessons نیز به مانند سایر کتب معروف در دنیا به زبان انگلیسی تدوین شده است.

کتاب آموزش اسپانیایی محاوره ای در 20 درس Conversational Spanish in 20 Lessons
کتاب آموزش اسپانیایی محاوره ای در ۲۰ درس Conversational Spanish in 20 Lessons

دانلود کتاب آموزش اسپانیایی محاوره ای در ۲۰ درس Conversational Spanish in 20 Lessons

شما دوستداران و علاقمندان زبان اسپانیایی می توانید برای دانلود رایگان و مستقیم کتاب آموزش اسپانیایی محاوره ای در ۲۰ درس Conversational Spanish in 20 Lessons بر روی لینک رنگی زیر کلیک کنید.

لینک دانلود کتاب آموزش اسپانیایی محاوره ای در ۲۰ درس Conversational Spanish in 20 Lessons با حجم ۳۰٫۵ مگابایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *